gebe
  1. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

işte kadınnnnn :))))))))‏

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında roseblue07 tarafından paylaşıldı.

İşte Kadın Zekası Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar.
    İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan
    kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
    'Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama
    ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup,
    hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir
    işarettir' der.
    Müthiş heyecanlanan adam: 'Evet, galiba haklısın' diye cevap verir şaşkınlıkla.
    'Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir
    işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız' diye devam eden kadın,
    şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip
    kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır.
    Bunun üstüne adam sorar:
    'Sen içmeyecek misin?'
    Kadın cevap verir: 'Hayır, ben polisi bekleyeceğim!':haha::haha:

işte kadınnnnn :))))))))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

Yetişkin dünyasının büyük bölümünü işgal eden çalışma yaşamı sadece kazanç elde ettiğimiz mekân değildir. Yaptığımız işe verdiğimiz anlam; aynı zamanda yaşamımıza verdiğimiz anlamı da gösteren değerli bir ölçüttür. Bunun yanında iş; kendimizi güvende ve işe yarar hissetmemizi de sağlar. Toplum içinde arzu edilir bir statüyü makamı; sadece “iş” yaparak elde etme şansımız vardır. İşimiz sıkıcı...
  2. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha
  3. İşte Öyleyim...

İşte Öyleyim...

Sorma bana sensizliği...sorma bana sessizliği... Anlatamam kii...Yaşamadın ki sen ...anlayamazsın ki... Seni görmediğim günler bir çakır diken büyüyor göz bebeklerimde Bir çocuk ağlaması başlıyor, kulaklarımda uzun uzun Ellerim bir yerlere yapışıyor, kurtaramıyorum Ya ayaklarım, o benim zavallı ayaklarım Öyle şaşkın, öyle kararsız, öyle çaresiz ki Seni görmediğim günler...
  4. İş Arıyorumm

İş Arıyorumm

iş, arıyorum, iş görüşmesi, hakkında bilgi için yazımıza buyrun. merhaba arkadaşar; 22 yaşındayım, açık öğretim lisesinde yarım bıraktğım okulumu devam ettiriyorum. istanbul anadolu yakasında oturuyorum, 3 yıldır özel bir firmada sekreterlik yapıyorum. eşim ise karşıda çalışıyor. hem eşimin yol problemleri hemde benim iş yerinde yaşadığım bazı sıkıntılarımdan dolayı iş yerimden...

Sayfayı Paylaş