gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Karadayı Dizisi Yeni Sezondan İlk İpuçları!

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karadayı yeni sezon, karadayı yeni sezon tüyoları, karadayı yeni sezon konusu
    Sevgili melekler, diziler yeni sezon için geri sayıma girmişken, reyting rekortmeni dizilerden biri olan Karadayı'nın da yeni sezon konusuyla ilgili ilk ipuçlarını sizlerle paylaşmak istedik. Acaba Mahir artık hedefine ulaşabilecek mi? Feride'yla arası düğzelecek mi? Yoksa işler iyice arapsaçına mı dönecek? İşte diziyle ilgili tüyolar...

karadayi.jpg

İşte Karadayı Dizisi Yeni Sezondan İlk İpuçları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

Bu konu; Karadayı Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Yaz başı sezon finali yapacak olan dizi 10 bölüm sonra tatile giriyor. Final tarihi ise Haziran ayının başları...
  2. Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada!

Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada!

karadayı yeni sezon ilk fragman, karadayı 2.sezon yeni fragman, karadayı dizisi Sevgili melekler, atvnin en sevilen dizilerinden Karadayı, yeni sezon ilk fragmanını yayınladı. 2.sezonun ilk bölümü olan 37.bölüm ile sezona giriş yapacak olan Karadayı dizisinin tanıtım fragmanı yeni bölümlerle ilgili ipuçları da veriyor. Yeni bölüm ilk fragmanında Savcı Turgut’un ağır yaralandığı ve Mahir’in...
  3. Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölüm, fatih harbiye dizisi Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında gelen Fatih Harbiye dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayına girdi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [MEDIA]
  4. Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları, karadayı dizisi oyuncuları, karadayı dizisi yeni oyuncular kimler, karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları kim Karadayı dizisi yeni sezona merhaba diyerek tekrar izleyicisi ile buluştu. 15 Eylül 2014 Pazartesi oynanan yeni bölümün de yürekleri dağladı. Özellikle küçük Nazif'in ölümü ile annesi İlknur'un feryatları karşısın da ekran başındaki birçok...
  5. KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

karadayı yeni sezon özeti,karadayı 78. bölüm fragmanı izle,karadayı 78. bölüm özeti,karadayı yeni bölümde neler olacak,karadayı dizisi 78. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] 1970’lerde Beyazıt’ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti… İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı… Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından…...

Sayfayı Paylaş