gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Karşınızda Iphone 5 Videolu Tanıtımı Melekler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iPhone 5 Tanıtım Videosu

İphone 5 Tanıtımı 12 Eylül 2012

Sevgili melekler, daha önce forumumuzda ki konularımızda iphone 5 tanıtımı ile ilgili çeşitli bilgiler sunmuştuk sizlere. Bu sayfamızda ise iPhone 5 Tanıtım Videosu ile karşınızdayız. Buyrun...

Tüm dünyada merakla beklenen iPhone 5, bugün görücüye çıkıyor. Ürünün satışa çıkış tarihi ise 23 Eylül olarak belirlendi. iPhone'un rakipleri Samsung, Nokia ve Google da yatırım atağı başlattı.Telefon henüz piyasaya sürülmeden Apple hisselerinin tavan yapması, bu konuda en önemli gösterge olarak değerlendiriliyor.

Apple'ın iPhone 5 ile elde edeceği pazar payı merak konusu. Çünkü Samsung son ürünü Galaxy S III ile Apple'ı lider olduğu ABD'de de geride bırakınca aralarındaki savaş iyice kızışmıştı.

Yeni telefonun özellikleri hakkında bugüne kadar bilgi sızdırmamak için büyük çaba harcayan ve etkili bir tanıtım kampanyasına imza atmaya hazırlanan Apple, akıllı telefon pazarına sunacağı iPhone 5 konusunda hayli iddialı.

BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

İşte Karşınızda Iphone 5 Videolu Tanıtımı Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hyundai Veloster 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

Hyundai Veloster 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

2013 hyundai veloster tanıtımı 2013 hyundai veloster resimleri 2013 hyundai veloster özellikleri Forumumuzda dah önce tanıtımını yaptığımız 2013 Hyundai Veloster marka otomobilin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=YWeZyLWuT6Y
  2. Opel Calibra 2013 Araç Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

Opel Calibra 2013 Araç Tanıtım Videosu Karşınızda Melekler

2013 opel calibra resimleri 2013 opel calibra tanıtımı 2013 opel calibra konsept özellikleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yapmış olduğumuz 2013 Opel Calibra marka otomobilin araç tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=iIAXZjBQNlk
  3. İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı

İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı

Balık burcu dekorasyon önerileri Burçlara göre dekorasyon En yakın arkadaşımın burcu balık. O yüzden balık burcunu çok severim. Çok temizkalpli, iyi niyetli ve duygusallar. Dekorasyon önerilerinide çok beğendim. İşte karşınızda balık burcu için dekorasyon önerileri Pek çok aktör, tiyatrocu, müzisyen, ressam bu burçtan çıkar. Pastel tonlar onların gözdesidir. Su yeşili, akdeniz mavisi en...
  4. İşte Karşınızda Windows 8 Tanıtım Videosu

İşte Karşınızda Windows 8 Tanıtım Videosu

windows 8 tanıtımı windows 8 tanıtım videosu Sevgilğ melekler, internet kullanıcılarının merakla beklediği işletim sistemi Windows 8 tanıtım videosu nihayet Microsoft tarafından yayınlandı. Windows 7 nin ardından çıkarılan ve çok kullanışlı gibi görünen yeni sistemin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz :)...
  5. İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

İşte Apple Iphone 5 Yeni Özellikler

iphone 5 yeni haberler iphone 5 özellikler Sevgili melekler, daha önce açtığımız konumuzda Yeni Iphone 5 Özellikleri ve fiyatı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmiştik. Bu yazımızda ise Apple Iphone 5 bilinmeyen özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Geçen sene için beklenen bazı değişiklikler bu sene gerçekleşecek gibi. Öncelikle yeni iPhone'un arka kasası artık cam...

Sayfayı Paylaş