İşte Kedimiz Müezza ve Müezza'nın Bakım Günlüğü :)

Haa, bu arada sürekli aynı çarşafla görüyorsunuz :D:D O çarşaftan 2 tane var, biri yorgan çarşafı biri yatak, çocukların küçüklüklerinden kalma, yanlış anlaşılma olmasın yani, sürekli aynı çarşafta yatmıyor :oppucuk: Çocukların çarşafları değişirken onunkini de değişiyorum :)

2 günde bir çarşafını silkeliyorum ve yatağını sepetini balkonda havalandırıyorum, güneş görerek :)
gunes banyosuda yapar kedicik ne guzelbizimkiler bahcede gunesleniyor ama babannelere kovaliyor sebzelerin dallarina asiliyolar filanhele biri cok fena kopariyor,yoluyor eger guvenecek birini bulursam vericem zira birgun kafasina bisey yiyecek

gunes banyosuda yapar kedicik ne guzelbizimkiler bahcede gunesleniyor ama babannelere kovaliyor sebzelerin dallarina asiliyolar filanhele biri cok fena kopariyor,yoluyor eger guvenecek birini bulursam vericem zira birgun kafasina bisey yiyecek
Bizim önde büyük bir balkon var, kenarları yüksek beton ona göre. Yani çok güvenli orada yatıyor yere güneşleniyor bazen:) Seninkiler de pek zilliymiş hahaha

Bugün gidip internette methini pek duyduğum Mırmır Topaklanan Hoş Kokulu Kum'dan aldım. Adını tam yazdımki merak edenlere fikir olsun diye. Bakalım henüz açmadım, kullanınca deneyimlerimi yazacağım.

Bu arada dün ilk defa kum kabını evin içine koyduk. Önceden balkondaydı. Yağmurlu havalar yakın, hava da serin olunca içeri aldım kabı. Hiç zorluk çekmedi Müezza, yine gitti kabını kullandı çiş için :) Herhangi bir koku problemimiz de olmadı şimdilik. :) Yakında ona üstü kapalı bir tuvalet yapmak istiyorum. Hala araştırmalarım devam ediyor. Yaptığımda elbetteki resmini paylaşacağım dsizlerle :)

Bunun dışında bahsetmeyi unuttuğum tırmalama tahtamız var. Evet, netten biraz araştırma yaptıktan sonra tırmalama tahtasını kendim yapabileceğimi anladım ve işe koyuldum. Pek kullanmaya alışmasa da zamanla alışacaktır. Bir dahaki postumda tırmalama tahtasını nasıl yaptığımı ve resmini sizlerle paylaşacağım :D:D

Bizim önde büyük bir balkon var, kenarları yüksek beton ona göre. Yani çok güvenli orada yatıyor yere güneşleniyor bazen:) Seninkiler de pek zilliymiş hahaha
yaramaz bahce zararlisi kedim dun kendine yeni bir ev buldu.burdan rahat istedigi gibi debeleniyor zarar verebilecegi sebze flnda yok0.tek korkum annesini aramak icin donmeye calismasi.

yok,titom gorumcem aldi zaten tum aileye alisik biz turkiyedeykende onlar ilgilendi gelip gidip bizim bahcede.4 aylik yavru annesinide arada emiyodu,sut yokya bizim bebekler gibi oyalaniyodu iste.benim asil kedim 1 yasini gecti erkek bir kedi.ancak gectigimiz subat eski sahininden ,evin kucugunden siidet goruyodu diye aciyip aldigimiz disi kedi haftasina kalmadan hamile kaldi.4 yavru oldu ucunu evlendirdik yaklasik iki aylikken bu son kalan yavruydu,cocuklar vermeye kiyamayinca basimda uc kedi kalmisti.simdi kaldi iki.aslinda sadece kendi kedim kalsin istiyorum ama yetiskin kediyi kimsede almazki gerci cuce kedi ,yavrusuyla hemen hemen ayni boyutta hatta daha zayif.babaya cekmis yavru iri bi adam olack.

yok,titom gorumcem aldi zaten tum aileye alisik biz turkiyedeykende onlar ilgilendi gelip gidip bizim bahcede.4 aylik yavru annesinide arada emiyodu,sut yokya bizim bebekler gibi oyalaniyodu iste.benim asil kedim 1 yasini gecti erkek bir kedi.ancak gectigimiz subat eski sahininden ,evin kucugunden siidet goruyodu diye aciyip aldigimiz disi kedi haftasina kalmadan hamile kaldi.4 yavru oldu ucunu evlendirdik yaklasik iki aylikken bu son kalan yavruydu,cocuklar vermeye kiyamayinca basimda uc kedi kalmisti.simdi kaldi iki.aslinda sadece kendi kedim kalsin istiyorum ama yetiskin kediyi kimsede almazki gerci cuce kedi ,yavrusuyla hemen hemen ayni boyutta hatta daha zayif.babaya cekmis yavru iri bi adam olack.
mesafeyi unuttum 2 km vardir yuruyerekte gidiyoruz donebilir belkide.yolda basina bisey gelmesinden korkuyorum .

Geri