gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Kerem Bursin'in Hoşlandığı Kadın Tipi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kerem bursin, kerem bursin haberleri, kerem bursin hakkında
    Yakışılı oyuncu Kerem Bursin'i tanımayanınız yoktur herhalde. "Ülker Çikolatalı Gofret sevmeyeyniniz var mı?" der gibi oldu ama :D:D Neyse habere dönelim. Genç kızların sevgilisi Kerem Bursin bir röportajında hoşlandığı kadın tipinden bahsetti.
    İnstyle’ın Nisan sayısına konuşan Bursin hoşlandığı kadın tipini şöyle tarif etti:
    "Aşk nedenini bilemediğin o salak mutluluğun yanında insana bir de ilham getirmeli. Umarım bir gün, ‘Aşık oldum’ diyebilecek kadar anlayabilirim aşkı." diyen Bursin sözlerine “Kendi ayakları üzerinde duran kadınlar çok hoşuma gidiyor. Bence kendini kabul eden ‘ben buyum’ diyen kadın çok çekicidir’ diye devam etti.

kerem-bursin.jpg

İşte Kerem Bursin'in Hoşlandığı Kadın Tipi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın Tipleri

Kadın Tipleri

Bayan "Harbi Kız" Şunları Söyler : "Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!" Halk Dilinde İsimleri : Delikanlı Kız, Bacı. Avantajları : Kafadengi, eğlenceli. Dezavantajları : Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz... Bayan "Cıyak Cıyak" Şunları Söyler : "Seni...
  2. kadın tipleri...

kadın tipleri...

1- KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler. 2- GÜLENLER: Hayatın her...
  3. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  4. Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Siz bayanlara soruyorum acaba Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Bu konuda bana önerilerinizi fikirlerinizi daha doğrusu tüyolarınızı sunun lütfen hanımlar.
  5. Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

bir kadın hoşlandığını nasıl belli eder bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım Bir misafirimiz, biz bayanlara bir bayan hoşlandığını nasıl belli eder diye sormuş melekler. :) Sizlerden bu soruya yorumlarınızı bekliyoruz. Ancak bakın aşk doktoru lakaplı Mehmet Coşkundeniz bu soruyu nasıl cevaplamış... ''Bunu erkekler çok yanlış anlıyorlar . Kadının ( kızın ) birazcık yakınlık...

Sayfayı Paylaş