gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

işte Kolera resimler:)

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte Kolera resimler:)

süpersin Kolera.. Şarkılarına hayranım :D Teşekkürler

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yeni duydum desem bana gülermisiniz :)
    ama tanımış oldum:) emeğine sağlık

4. Monera

Monera Forum Okuru

Rapçi DeiLim ama sevioRuM ßu KıZı :) KoLo-MoNo ordan GeLiyo ßiRazDa (AnLam oLarakda..BakteRia:D)
    EmeğiNe SağLık :)

işte Kolera resimler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera

Kolera

Epidemi ve hatta pandemiler yapan, aşırı su ve elektrolit kaybı ile, tedavi edilmediği takdirde hipovolemik şoktan ölümle sonuçlanabilen tarihi bir infeksiyon hastalığıdır. Etyoloji: Koleranın etkeni Vibrio cholerae’dır. Vibrio genusu çok geniş olup insanlar için klinik önemi olan ve olmayan çok sayıda, gram negatif, virgül şeklinde bakteriyi içerir. V. cholerae 01 gibi toksin salgılayarak...
  2. kolera

kolera

Kolera Rüyada bir yerde kolera çiktigini görmek orada savas veya ihtilal olacagina delalet eder. Ibni Sirin'e göre; taun veya veba ve kolera görmek, bela ve kedere yorumlanir. Rüyada koleranin salgin bir halde devam ettigini görmek, sehit olarak ölecegine isarettir.
  3. Kolera - Zor İş

Kolera - Zor İş

sen hiç kendin ağladın mı ? ben çok ağladım . uyandığım bu dünyada en çok kendime acırdım . en umutsuz arkadaşıydım , arkadaşların . istiridyenin içinde yaşamaya razıydım . in cin olmalıydım . beni birisi yolda buldu . baygın halde kenara koydu . çekti gitti , işte yeniden yalnızım kanım yerde kaldı , halsizim gücüm olsa biraz emekleyerek evime giderdim evimde yine bi ben bi kendim kuş...
  4. Kolera - Af Benim İşim Değil

Kolera - Af Benim İşim Değil

KOLERA VERSE: Huzurda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam Ey hayatı masal olmuş insan ! Senin hayatının masalından daha komik bir şey Yoktur inan, git de düşüne dur başında Yıkılmış kabrine...
  5. İşte Demet'in Momentcam Resimleri!

İşte Demet'in Momentcam Resimleri!

demet akalın, demet akalın haberleri, demet akalın momentcam Sevgili melekler, son günlerin yeni trendi Momentcam'e ünlüler dünyasından Demet Akalın da merak saldı. Yeni trende ayak uyduran Akalın instagram hesabından Momentcam uygulanmış fotolarını paylaştı.. MOMENTCAM UYGULAMASI NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş