gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Işte küçük emrah'ın gerçek adı

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Magazin - 09 Mart 2013 14:51 [h=2]Emrah İpek olarak tanıdığımız Küçük Emrah'ın meğer asıl ismi başkaymış...[/h]"Küçük Emrah" olarak tanıdığımız Emrah, yaş aldıkça isminin başındaki "küçük" lakabını attı ve adını Emrah İpek olarak kullanmaya başladı. Dün vizyona giren ve eleştirmenler tarafından da tam not alan "Gelmeyen Bahar" filminin afişinde Emrah Erdoğan adı görenleri şaşırttı. Emrah İpek olarak tanıdığımız Emrah, artık Erdoğan olmuştu.

"BANA EMRAH ERDOĞAN DEYİN"

Filmin Ankara'daki gösterimine de Emin Erdoğan katılınca Emrah'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir akrabalığı mı var sorusunu akıllara getirdi. Emrah gazetecilerin bu yöndeki sorularına "Nüfus cüzdanımda Emrah Erdoğan İpek yazar. Bundan böyle bana Emrah Erdoğan derseniz çok sevinirim" şeklinde yanıt verdi.

Bunca yıl hiçbir kız arkadaşıyla görüntü vermeyen Emrah, yasağı kendi filminin galasında kaldırdı; galanın yapıldığı salona şarkıcı sevgilisi Sibel Kirer’le el ele girdi. Bu hareket, Emrah’ın Kirer’i annesiyle tanıştırdığı ve evlilik hazırlığında olduğu iddialarını güçlendirdi.

Işte küçük emrah'ın gerçek adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adın ne küçük

adın ne küçük

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom nan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü...
  2. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  3. Gerçek Adı Nihat Değilmiş

Gerçek Adı Nihat Değilmiş

survivor, yarışmacı, nihat doğan, kimdir, gerçek adı nedir, hakkında, bilgiyi buradan bulabilirsiniz Surviverde dikkatleri üstüne çeken Nihatın gerçek ismi değilmiş . Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Bne sahsen duymamıştım hiç meleklerim yada dikkat mi etmedim acaba....
  4. Küçük Emrah'ın Yeni İmajı Burada

Küçük Emrah'ın Yeni İmajı Burada

emrah yeni imaj emrahın yeni imajı 2011, küçük emrah, yeni imajı, terzinin oğlu, yeni albümü, ile ilgili bilgiler burada melekler Uzun yıllardır müzik piyasasında olan eskinin küçük şarkıcılarından Emrah, artık kendine belli bir yer edinmiş durumda melekler .Diğer ''Küçük'' şarkıcılar gibi unutulup gitmeyen Emrah,bu yıl çıkardığı Terzinin Oğlu albümüyle de bir hayli iddialı...
  5. Atatürk'ün gerçek adı Mamal

Atatürk'ün gerçek adı Mamal

atatürkün gerçek adı nedir atatürk'ün gerçek adı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gerçek adı Mamal'dır Sevgili Melek'lerim. Eminim ki, bir çoğunuz bunu bilmiyordunuz ama bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp diyor ve Ulu Önder Musta Kemal Atatürk'ün gerçek adının Mamal olduğuna dair bilgileri sunuyoruz arkadaşlarım. 1936 yilinda düzenlenen 3. Dil Kurultayi, bütün dillerin Türkçe kökenli...

Sayfayı Paylaş