gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Manalı ve Yararlı Kısa Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kısa Yararlı Mesajlar Yararlı Sözler

Sevgili melekler, bu konumuzda her biri derin anlamlar içeren, öğretici, bilgilendirici güzel sözler ile karşınızdayız. Sosyal paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz sms olarak kullanabileceğiniz kısa yararlı sözler listesi aşağıda.. :)

Sabır, yüzü ekşitmeden acıyı yudum yudum içine sindirmektir.

Ekmeği Elde Etmek için Emek vermek Lazım. Ekmek Zenginede Fakirede Aynı Yoldan Gider.

Sana gelene sen de git. Sana kötülük ve eziyet edene sen eziyet etme.

Akıllı oIan her adam, özür diIeyenin bir suçu oIduğuna inanır.

Dilini muhafaza et, seni sokmasın. Çünkü o, büyük bir yılandır.

Aşk Bir insanı Yaşamaya Bağlayan En Değerli Unsurlardan Biridir.

Bütün düşmanlıkların sevgiye dönüşmesi umulur. Fakat hasetten dolayı olan düşmanlık böyle değil.

İnsanlar konuşmayı severler fakat, konuştukları ile amel etmeyi, öğrendikleriyle yaşamayı terk ederler.

Yaşamak için çabalamak gerekir, çabalamayan bir insan hayata hep yenik düşer.

Bir kimse kendini övmeye başIarsa, değeri düşer.

İnsanın, düşmanlarını sevindirecek şekilde yaşamasından sa, şerefiyle ölmesi daha iyidir.

Aşk Ekmek gibidir Yavaş Yavaş Sindire Sindire yemek gerekir, Birden yenilirse Zevki Kalmaz Tadı Çıkmaz.

Bir çocuğu Cehennem ateşinden korumak, Dünya ateşinden korumaktan mühimdir.

Dünya, baştan başa asIı oImayan bir masaIdan başka bir şey değiIdir.

Hayattan zevk aImak için hayatı herzaman pozitif oIarak yaşamak gerekir.

İşte Manalı ve Yararlı Kısa Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni ve  Kısa Günaydın Mesajları

Yeni ve Kısa Günaydın Mesajları

günaydın gunaydın günaydin günaydın mesajları kısa kısa mesajları Yeni günaydın mesajları, kısa günaydın mesajları, İşyerine geleceksiniz yeni uyandınız ve sevgilinizin ilk sizin mesajını görmesini istiyorsunuz. Ne yapıyorsunuz hemen telefonlara sarılıyor ve aşağıdaki mesajlardan bir tanesini sevdiğinize gönderiyorsunuz. Onuda mutlu ediyorsunuz. Hadi bakalım. Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki...
  2. Manalı anlamlı mesajlar

Manalı anlamlı mesajlar

en anlamlı mesajlar manalı sözler anlamlı sözler Bu günlerde biraz kırgın, yorgun, dargın mısınız? Şöyle içinizi bir dökseniz belki iyi gelecek ha, ne dersiniz ? İster misiniz bu konuda size yardımcı olalım? O zaman buyrun bu sözler belki içinizi rahatlatır; manalı anlamı çok güzel sözler, sizleri bekler melek'ler. Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas...
  3. Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri Galatasaray Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Galatasaray'lı tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizler için Galatasaray sözleri ve en güzel Galatasaray mesajlarını paylaşıma açıyoruz. Avrupa Fatıhısın Galatasaray..Türkıyenın Gururusun Galatasaray.. Gökte Yıldızsın Gönüllerde Ay, Bu Senede Sampıyonsun Galatasaray.. Cımbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,Sarının Yanına...
  4. Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır. Tek bir sözünle beni saatlerce...
  5. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda

Sayfayı Paylaş