gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Mehmet Erdem İşte Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur şarkısı sözü

Sevgili melekler, az önce Dünya Dönüyor adlı şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri ile bu kez karşınızdayız.. :)

Nasıl bir kalp bıraktın
    Bilir misin ardında
    Bilir misin kırılan
    Kalpler düzelmez asla
    Dönüp de hiç baktın mı
    Merak edip arkana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına
    Bir gün olsun gülmesem
    Hep ağlasam da olur
    Karanlığın içinde
    Yalnız kalsam ne olur
    İnim inim inlesem
    Acı çeksem de olur
    Benim için farketmez
    Sen mutlu ol ne olur
    Geçmişteki günleri
    Bir an olsun hatırla
    Yırtmadıysan resmimi
    Ona bakıp da ağla
    Mutlu günlerimizi
    Sen vaad etmiştin bana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

İşte Mehmet Erdem İşte Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözü için yazıyorum size

Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözü için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözünü bilen var mı? Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözlerini bilen varsa bana yazsın lütfen.
  2. Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum Ajda'dan o şarkıyı çok beğendim sözlerinin hepsini ezberlemek istiyorum tabi siz Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazarsanız:)
  3. Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözleri Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü Süperstar Ajda Pekkan'a ait olan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısının sözlerinin ardından bu konumuzda yıldızın hayranları için, Sen Mutlu Ol Yeter şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :) Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur...
  4. Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum ve sizden Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  5. mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

Mehmet Erdem şimdi adını unuttuğum Nurgül Yeşilçayın bir filmi için söylemiş bu şarkıyı.Acaba sözlerini yazarmısınız ne olur :) Hayat Bu şarkının adı ..:)

Sayfayı Paylaş