gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Melekler Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama burada!

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulamak Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama Linki

Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulamak isteyen sizlere ve misafirlerimize Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulamak linkini sunuyor ve yapmanız gerekenleri aktarıyoruz;

Bilindiği üzere son uygulamada ssk sorgulamak için Turkiye.gov.tr adresinde sorgulama yapmanız gerekiyor

Alternatif olarak hizmet dökümünüzü aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz

SSK Sorgulama Yapmak İçin,Tc Kimlik no,Baba Adı,Cilt No,Aile Sıra No Gibi Bilgiler Gerekmektedir

Sgk SGK Yeni Sistemte Sorgulama Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN Melek'lerim :)

İşte Melekler Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel Sağlık Sigortası Primi Ücreti 2012

Genel Sağlık Sigortası Primi Ücreti 2012

Zorunlu sağlık sigortası pirim oranları ? 2012 Genel sağlık sigortası pirim oranları neye göre çıkacak ? Prim ödemede nelere dikkat etmemiz gerekiyor ? Ücret hesaplaması nasıl yapılmakta ? GSS olarak kısaltılan Genel Sağlık Sigortası başvurusunu yapmayanlar yani henüz GSS’li olmayanlar ve sigortalılık statüsü sona erenler ile bakmakla yükümlü olduğu kişiler, SGK tarafından kendiliğinden...
  2. Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

Genel Sağlık Sigortası Primi Formu Merhaba arkadaşlar sizlerden Genel Sağlık Sigortası Primi Formu rica ediyorum bana yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama Selam millet Genel Sağlık Sigortası Primi Sorgulama konusunda yardımınıza ve bilginize ihtiyacım var.
  4. Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu hakkında bilgi rica ediyorum sizden. Ve şimdiden bilgiler için çok tşkler arkadaşlar.
  5. Genel Sağlık Sigortası Borç Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Borç Sorgulama

Genel Sağlık Sigortası Borç Sorgulama Merhaba arkadaşlar Genel Sağlık Sigortası Borç Sorgulama konusunda bilgi yada yapılacakları istiyorum sizden

Sayfayı Paylaş