gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ünlü Erkeklerin Oje Modası Hollywood Erkek Oyuncularının Oje Modası

Buda mı olacaktı artık demek geldi içimden ..Yok artık yahuuu:S Eee başka neler olacak merak ediyorum aynı zamanda tedirgin de oluyorum...Dünya nereye gidiyor...Oje artık erkeklerin dünyasına girmiş bulunmakta...İşte Hollywood erkek oyuncularının ojeye sardığı merak...İşte bu ojeleri de paylaşıyorum belki hollywood lu erkekler görürde kullanırlar hahaha

Arka arkaya birçok ünlü erkek, rengarenk ojeleriyle kameralara yakalanıyor. Trend, Hollywood'dan Avrupa'ya da sıçradı.
    Manikür, pedikür yaptran erkek sayısı gün geçtikçe çoğalırken Hollywood’da erkekler arasında oje modası başladı.

Spa merkezleride kadınlardan çok erkeklerin ilgi gösterdiği günümüzde oje süren erkeklerin de sayısı artmaya başladı.

7 yıllık eşi süpermodel Heidi Klum’dan ayrıldıktan sonra Avustralya’da havaalanında görüntülenen ünlü şarkıcı Seal oje modasının öncülerinden oldu.

Fosforlu sarı ojeleriyle poz veren Seal’i “Karayip Korsanları” filminin başrol oyuncusu Johnny Depp izledi. Depp de katıldığı bir davette sürdüğü mavi ojeleriyle dikkat çekti.

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  2. işte bu kışın modası

işte bu kışın modası

Almanya'nın Dusseldorf kentinde başlayan moda fuarında firmaler yeni sezon kreasyonlarını tanıttı. internethaber
  3. Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı

Ve İşte Bu da Erkeklerin Sarkısıı

İyi ki doğdum Gördün mü 25 oldum Kıllandım, akıllandım Bir de bıyık bıraktım Cakamı atıyorum İyi ki doğdum Hovarda bir adam oldum Hatunların peşinde Aklım hep bu işlerde Sınırı zorluyorum Kalamam kapalı tribünde O zaman neşesi neresinde Koysalar önüme telleride Sahaya da inerim, söverimde Marlborom var en zor günümde Nefeslendim rahatladım bende Deseler zararlı bu meret de...
  4. İşte Bu Senenin Modası

İşte Bu Senenin Modası

bu senenin botları bu senenin moda botları modası modasi modasi 2010 İspanyol paça, beyaz kotlarınızı çıkartın.... Baharın gelişiyle, İspanyol paçadan skinnye pek çok farklı modelin bulunduğu beyaz kotlar, modada başrole hazırlanıyor Modası hiçbir zaman geçmeyen jeanler, yeni sezonda beyaz renk ve yeni trendlerle gardıroplarımızdaki yerini koruyor. Gündüzleri lastik ayakkabı ve...
  5. Bu da erkeklerin duası...

Bu da erkeklerin duası...

Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım Amin

Sayfayı Paylaş