İşte Meleklerim Erkeklerin Nefret Ettikleri 6 Soru!

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İşte Meleklerim Erkeklerin Nefret Ettikleri 6 Soru!
Erkeklerin Nefret Ettiği Sorular
Erkekler Nelerden Nefret Eder

Erkeğinizi kendinizden soğutmak istemiyorsanız bu 6 soruyu sormamanızı tavsiye ederim....Bakalım erkek milletinin nefret ettiği sorular nelermiş...:)

erkek kadin-118.jpg

Erkeklerin Nefret Ettikleri 6 Soru!

Bazı sorular var ki, erkekleri ilişkiden soğutuyor. İşte erkeklere sorulmaması gereken o 6 soru...

Evet, bazen kendimizi durduramıyor ve sonu nereye varacak diye düşünmeden, aklımıza gelen çoğu şeyi soruyoruz sevgilimize. Sonra da 'keşke zamanı geri alabilsem' diye düşünmeden edemiyoruz. Bunları erkek arkadaşınıza kesinlikle sormayın demiyoruz, siz neyi sorup sormayacağınızı kesinlikle daha iyi bilirsiniz. Fakat en azından 'riskli' olduklarını bilmenizde yarar var.

Bu beni şişman gösteriyor mu?

Kadınlar bu soruya 'dürüst bir cevap' aramıyor. Durun ve bir dakikalığına düşünün, ya erkek arkadaşınız size dönüp de 'evet hayatım, oldukça şişman gösteriyor. İstersen değiştir, yoksa seni hamile zannedbilirler' dese? Siz önemsiyor olabilirsiniz, ama üzgünüz, erkekler ufak kusurları önemsemez! Genellikle resmin bütününü görmeye alışıklardır.

O benden daha mı güzel?

Bu soruyu erkek arkadaşınıza sormamak için kendinizi zor tuttuğunuz anlar olabilir. Ona yöneltmeden önce bir kez daha düşünmenizde fayda var. Sevgiliniz, özgüven eksikliğiniz olduğu kanaatine varabilir. Ayrıca şunu da unutmayın ki erkekler çevrelerindeki kadınların kalça ve bacaklarına çoğunlukla ufak bir refleks sonucu bakıyor.

Bugüne kadar kaç kadınla yattın?

Geçmiş cinsel tecrübeleriniz hakkında birbirinize yalan söylememeniz, ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurmanızı sağlayabilir. Fakat erkek arkadaşınızın ille de kaç kadınla yatmış olduğunu, hatta bu kişilerin kimler olduklarını merak etmeniz, filmin mutlu sonla bitmesini engelleyebilir.

Şu an ne düşünüyorsun?

Yüzüne odaklandığınız erkek arkadaşınız sanmayın ki derin düşüncelere sahip. Belki de hafif bir gaz sancısı çekiyordur! Muhtemelen akşamki maçın sonucunu, borsanın kaç puanla kapanacağını veya arabasının 100 kilometrede kaç litre benzin harcadığını düşünüyor olabilir. Bu soruyu sorduğunuzda da alacağınız cevap, büyük bir ihtimalle 'hiiiiç' olacaktır. Erkekler sizin kadar detaylı düşünmüyor...

İlişkimiz nereye doğru gidiyor?

Hisler, taahhütler, sorumluluklar, ilişkinin geleceği! Erkeğinizin elinizden adeta bir sabun gibi kayıp gitmesini istemiyorsanız, bu soruyu ona pek yöneltmemeye gayret edin. Ona yönelttiğiniz bu 'İlişkimiz nereye doğru gidiyor? sorusunu 'bu ilişki benim istediğim gibi gidecek' cümlesini içeren bir meydan okuma olarak algılayabilir.

Bana acilen dışarı çıkıp tampon alabilir misin?

Sevgiliniz sizin her şeyden önce bir insan olduğunuzu ve acil ihtiyaçlarınız olabileceğini biliyor. Dolayısı ile böylesi durumlarda ondan istekte bulunmanızda büyük bir problem yok aslında. Yalnızca, bu soruyu eğer mümkünse ilişkinin henüz başlarında sormamaya çalışın. Maalesef aranızdaki romantizm ve gizemin kaybolmasına neden olabilir!

Geri