gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Ezgi Mola'nın Evi...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ezgi Molanın Evi Ezgi Mola'nın ev Dekorasyonu

Ezgi Molanın evine konuk olalım meleklerim..bakalım ev dekorasyonunda neler var....evini nasıl dekore etmiş....Bu arada Ezgi Molanın bayağı bir kilo vermiş olması da gözümüzden kaçmış değil....Maaşallah fit bir görünüme kavuşmuş...

Ezgi Mola, evinin kapılarını Instyle Home'a açtı.

Nişantaşı'nda yeni yapılan apartmanlardan birinin en üst katındayız. Kapının zilini çalmamızla evin içinden köpek havlamaları yükseliyor birden. Karşımızda sevimli iki köpeği ve elinde soğuk kahvesiyle son günlerde adından sıkça söz ettiren genç oyuncu Ezgi Mola duruyor. "Bu sıcak yaz günlerinin en iyi kurtarıcısı bu. Size de ikram edelim hemen," diyerek bizi içtenlikle içeri konuk ediyor.

İşte Meleklerim Ezgi Mola'nın Evi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezgi

Ezgi

Makamla söylenen ve insan kulağına hoş gelen her türlü ezgi, değişik
  2. İşte Meleklerim Eviniz İçin Şahane Sehpa Tasarımları....

İşte Meleklerim Eviniz İçin Şahane Sehpa Tasarımları....

Sehpa Modelleri Değişik Sehpa Modelleri Eviniz için 15 sehpa tasarımı Evinizi tasarım ürünlerle dizayn etmeyi sevenler için birbirinden harika sehpa tasarımları... Zorlu kararlar ve elemeler sonucunda muhteşem bir yaşam alanı yarattınız; ama sehpa konusunu atladınız. Zaten öyle dudak uçuklatacak güzellikte sehpalar da yok mobilya-dekorasyon mağazalarda diyorsanız; işte size birbirnden...
  3. Melekler Sizce Erkekler Ev İşi Yapmalı mı ?

Melekler Sizce Erkekler Ev İşi Yapmalı mı ?

Melekler Sizce Erkekler Ev İşi Yapmalı mı ? Yapmalılarsa nereye kadar yapmalılar ? Ölçünüz nedir? Ya da siz ben erkek adama iş yaptırmam diyenlerden misiniz ? O dışarı işlerini halleder, ben zaten evdeyim işim ne yazık adamıma diyenlerden mi, yoksa ne ütüleyeceğim gömleğini bir zahmet kendi ütülesin diyenlerden mi ? :D:D
  4. melekler size en kolay gelen ev işi ....

melekler size en kolay gelen ev işi ....

hepimiz ev işinden muzdaribiz,yaparız yaparız hiç bitmez tükenmez evolupta iş biteni gördnüz mü diyenleri görüyorum şimdiden hahaha Hele bride çalışan bayansa vay halimize!.......evişleri bahar temizlikleri yaa merhaba bayram temizliği derken hep temizlik ev işlerinde bize göre en kolayı hangisi bakalım?
  5. melekler size en kolay gelen ev işi

melekler size en kolay gelen ev işi

melekler size en kolay gelen ev işi ....hepimiz ev işinden muzdaribiz,yaparız yaparız hiç bitmez tükenmez evolupta iş biteni gördnüz mü diyenleri görüyorum şimdiden hahaha Hele bride çalışan bayansa vay halimize!.......evişleri bahar temizlikleri yaa merhaba bayram temizliği derken hep temizlik ev işlerinde bize göre en kolayı hangisi bakalım?

Sayfayı Paylaş