gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır?....

Konu, 'Salatalar' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır Gökkuşağı Salatası Tarifi

Gözlere ziyafet: Gökkuşağı Salatası

Kat kat taze ve renkli sebzelerle hem gözlerinize ziyafet çekin, hem de diyetinizden ödün vermeyin. Yalnızca 15 dakikada hazırlayabileceğiniz enfes bir yazlık tat! Tam diyettekilere göre bir salata tarifi...

Malzemeler

4 tam yaprak marul (istediğiniz gibi doğrayabilirsiniz)

2 orta boy sarı biber (tohumlarını çıkarmayın ve julyen doğrayın)

1 buçuk yaprak ince kıyılmış kırmızı lahana

1 havuç (dilimlenmiş)

5 cherry domates (ikiye ayrılmış)

Salatanın tarifi

Bunları cam bir kaseye kat kat yerleştirin. En sevdiğiniz salata sosuyla servis edin. Sos kullanmadan yalnızca 46 kalori!

İşte Meleklerim Gökkuşağı Salatası Nasıl Yapılır?.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökkuşağı Salatası

Gökkuşağı Salatası

gökkuşağı salatası gökkuşağı salatası tarifi Malzemeler 1 demet dereotu 1 demet maydonoz 1 demet taze soğan 1 adet göbek salata 1 adet tavuk göğsü 1 kutu konserve mısır 250 gr yeşil turşu zeytin 3-4 adet haşlanmış havuç 1 kavanoz konserve mantar 1 kavanoz közlenmiş kırmızı biber 2 adet limon zeytin yağı, tuz Yapılışı Göğüs etini küp küp doğrayıp çok az sıvı yağ ile kendi...
  2. Gökkuşağı Tatlısı nasıl yapılır

Gökkuşağı Tatlısı nasıl yapılır

Gökkuşağı Tatlısı gökkuşağı tatlısı ben irmikli tatlıları çok severim buda onlardan biri ve oldukça kolay ve güzel bir tatlı daha seveceğinizi umuyorum:) Malzemeler: * 3 yumurta * 1 çay bardağı şeker * 3 çay bardağı yoğurt * 1 çay bardağı sıvıyağ * 3 çay bardağı irmik * 3 çay bardağı un * 2 paket kabartma tozu şerbeti: * 3,5 su bardağı su...
  3. Kereviz salatası nasıl yapılır?

Kereviz salatası nasıl yapılır?

Hanımlara acaba Kereviz salatası nasıl yapılır? Tarifini bilen var mı
  4. avakado salatası nasıl yapılır ?

avakado salatası nasıl yapılır ?

Avakado salatası tarifi ve yapımını arıyorum da arkadaşlarım. Bu avakado en çok tavuk ürünleri ile iyi gidiyor diye duydum bugün almak istiyorum bunun salatasını nasıl yapabilirim bilen yada daha önce yapan var mı ?
  5. Böğürtlen reçeli Nasıl Yapılır İşte Tarifimiz Melekler

Böğürtlen reçeli Nasıl Yapılır İşte Tarifimiz Melekler

Böğertlen reçeli yapımı Böğürtlen reçeli tarifi Melekler ben şu aralar reçellere merak sardım her ne kadar son erik reçeli girişimim fiyaskoyla sonuçlansa da benim gibi reçel meraklıları vardır diye düşündüm ve böğürtlen reçeli yapımı bilgilerini sizlerle paylaştım umarım sizin reçeliniz benimki gibi olmaz hahaha Malzemeler 600 g böğürtlen 400 g toz şeker ½ çay kaşığı limon...

Sayfayı Paylaş