gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Balık burcu dekorasyon önerileri Burçlara göre dekorasyon
    En yakın arkadaşımın burcu balık. O yüzden balık burcunu çok severim. Çok temizkalpli, iyi niyetli ve duygusallar. Dekorasyon önerilerinide çok beğendim. İşte karşınızda balık burcu için dekorasyon önerileri

Pek çok aktör, tiyatrocu, müzisyen, ressam bu burçtan çıkar. Pastel tonlar onların gözdesidir. Su yeşili, akdeniz mavisi en fazla tercih ettikleri renklerdir. Ayrıca beyazdan hiçbir zaman vazgeçemezler. Sanat eserlerini yaşam alanlarında sergilemekten hoşlanırlar. Uçuk maviler, yeşiller, küçük çiçek motiflerinden oluşan koltuk ve perdeler, dekoratif şelaleler, mistik süs eşyaları, modern, rahat kullanışlı ve başkalarının da beğenisini kazanacak eşyalar onlara göredir.

İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Burçlara göre dekorasyon Boğa burcu dekorasyon önerisi Bildiğim kadarıyla boğa burcunun karakteristik özellikleri arasında uyumluluk var. TAnıdığım tüm boğa burçları uyumlu insanlar. Bazen inatları da tutuyor tabiki. Ama konumuz boğa burcunun karakteri değil dekorasyon zevki. Buyrun meleklerim boğa burcu için dekorasyon önerileri; Boğa Burçları konfordan ve tanıdıkları çevrelerde...
  2. Akrep burcu meleklerin dekorasyon zevkleri

Akrep burcu meleklerin dekorasyon zevkleri

Akrep burcu dekorasyon önerisi Burçlara göre dekorasyon Çevremde hiç samimi olduğum bir akrep olmadı. O yüzden akrep burcunu tanımıyorum. Demekki anlaşamıyoruz. Akrep burcunun özelliklerine şöyle bir göz attım, güçlü kişilikler bu burçtan çıkıyormuş. Nuyrun meleklerim akrep burcu için dekorasyon önerileri; Akrepler güçlü, tuttuğunu koparan kişilerdir. Bu yüzden de seçtikleri renkler...
  3. Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı

Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı

Burçlara göre dekorasyon Kova burcu dekorasyon önerisi Benim canım annecim kova burcu. Kova burcunu severim sadece annemin inadını ve ısrarını pek sevmiyorum ama burcundan mı geliuyor bu özellik bilmiyorum. Annemle zevkelrimiz de pek uymaz. Buyrun kova burcunun dekorasyon tarzı Yeni bir şey denemeyi herşeyden çok severler. Ancak konu renklere geldiğinde son derece tutuculardır. Çivit...
  4. Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu  Meleklerimize....

Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Aylık Burç Yorumu Merhametli Duygusal Hayalci Balık Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Yıllardır kurduğu hayalleri gerçek olacakmı acaba...Evli olmayanlar için yeni bir aşk habercisi olabilirmi...Mutluluk kapıda mı? Başarı sağlık ne durumda..... Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüaüp kuyruğuna...
  5. İşte Karşınızda Iphone 5 Videolu Tanıtımı Melekler

İşte Karşınızda Iphone 5 Videolu Tanıtımı Melekler

iPhone 5 Tanıtım Videosu İphone 5 Tanıtımı 12 Eylül 2012 Sevgili melekler, daha önce forumumuzda ki konularımızda iphone 5 tanıtımı ile ilgili çeşitli bilgiler sunmuştuk sizlere. Bu sayfamızda ise iPhone 5 Tanıtım Videosu ile karşınızdayız. Buyrun... Tüm dünyada merakla beklenen iPhone 5, bugün görücüye çıkıyor. Ürünün satışa çıkış tarihi ise 23 Eylül olarak belirlendi. iPhone'un...

Sayfayı Paylaş