gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Ünlülerin Babet Tutkusu...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Babet Giyen Ünlüler Ünlülerin Babet Modası

Rahatlık, şıklık, uygun fiyat ve yüzlerce model seçeneğini bir arada sunan babetler; ünlü kadınların, vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasına girdi.İşte en güzel babet modelleri...

Biz de ofiste, yürüyüşlerde, bazen gece gezmelerinde babetleri tercih ediyoruz değil mi? Aklın yolu bir diye buna denir! Şimdi bakalım, ünlü kadınlar babetleri nasıl giyiyor ve hangi parçalarla kombinliyor… Yeni tarz yaratmak için ilham alabilirsiniz!

İşte Meleklerim Ünlülerin Babet Tutkusu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi babet modelleri

Tığ işi babet modelleri

tığ işi babet modelleri tığ işi babet yapımı örme örme modelleri Babet kullananlar iyi bilir babetin rahatlığını.Kış aylarında evlerinizde babet rahatlığını bulmak istiyorsanız sizlere seçmiş olduğum bazı örgü işi babet modelleri örneklerini sunuyorum
  2. İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

İşte Meleklerim Bu da Oldu Ünlü Erkeklerde Oje Modası Başladı.....

Ünlü Erkeklerin Oje Modası Hollywood Erkek Oyuncularının Oje Modası Buda mı olacaktı artık demek geldi içimden ..Yok artık yahuuu:S Eee başka neler olacak merak ediyorum aynı zamanda tedirgin de oluyorum...Dünya nereye gidiyor...Oje artık erkeklerin dünyasına girmiş bulunmakta...İşte Hollywood erkek oyuncularının ojeye sardığı merak...İşte bu ojeleri de paylaşıyorum belki hollywood lu...
  3. İşte Meleklerim Ünlülerin Şirin Pembe Elbiseleri....

İşte Meleklerim Ünlülerin Şirin Pembe Elbiseleri....

Ünlülerin Pembe Elbise Modelleri Ünlülerin Pembe Elbise Seçimleri Pembe renk seven meleklerimiz ünlülerin pembe şeker elbiselerinden ilham almak isterseniz buyrun..Benim çok hoşuma gitti...umarım sizlerde beğenirsiniz...Pembe elbisenizle kombine edebileceğiniz çanta modellerimiz de burada....
  4. İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

İşte Meleklerim Ünlülerin Beyaz Kıyafet Kombinleri....

Ünlülerin Beyaz Elbiseleri Ünlülerin Beyaz Elbise Kombinleri Ünlülerin beyaz kıyafet kombinleri sizlere de ilham verecek...İşte beyaz elbiselerle kombine edilebilecek çanta ve ayakkabı modelleri...Aşağıda sizler için ünlülerin beyaz kıyafet kombinlerini seçtik...Sizlerde onlardan esinlenerek kombinler oluşturabilirsiniz....İşte beyaz elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz topuklu...
  5. 2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

örgü babet modelleri, babet patik modelleri, örgü babet patik modelleri Kış ayların da soğuk havalarda ayağınızı sıcacık tutarken görsel olarak da ayağınız da son derece şık duracak ve en çok beğenilen patik modelleri arasında yer alan tığ işi babet patik örneklerinden seçtiklerimi sizler için paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş