gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Yamachi 2012 Yüzük Modelleri....

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yamachi Takı Modelleri Yamachi 2012 Takı Modelleri

Yamachi yüzük modellerine bayılacaksınız...Öylesine büyüleyici ve şahane ki sizlerde etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız...İşte Yamachi takıları.

tatlı bela bunu beğendi.
  2. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy:abo: hepside çok güzel ben zaten yüzük delisiyim :deli:laviş hepsinden istiyorum:yahoo:

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    Olur cnm sipariş verelim hemen :)

tatlı bela bunu beğendi.
  4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    kız daha dün alyansımı ve tektşımı yeniledim haftaya 5. yılımızı dolduruyoruz nasipse birbirimize hediye yerine yüzüklerimizi 5.yıl şerefine yeniledik haftaya birde yemeğe çıkarız tamam:D:Dama hala gözüm yüzüklerde çok seviyorum:deli:

LaViNYaM bunu beğendi.
İşte Meleklerim Yamachi 2012 Yüzük Modelleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü modelleri meleklere özel

2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü modelleri meleklere özel

2012 söz yüzüğü nişan yüzüğü alyans modelleri burada arkadaşlar. Evlilik öncesi gerçekleşen söz merasiminde takılacak, sözlenmeyi sembole eden söz yüzükleri, alyans ve nişan yüzükleri sizler için geliyor Melek'ler. 2012 Düğün Modasından sizler için daha önce bir çok 2012 gelinlik ve gelin modasına dair bir çok konuya imzamızı atmıştık Melek'lerim. Şimdi ise yine siz Melek'lerimize özel ve...
  2. 2012 Yüzük Modelleri

2012 Yüzük Modelleri

2012 yüzük modelleri yüzük modelleri yüzük fiyatları 2012 alyans modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Sevdiğiniz bir renk, bir hayvan figürü, çiçek türü ya da objeyi parmaklarınıza yansıtmak istiyorsanız; 2012 yüzük modelleri tam size göre! Kelebek, fiyonk, kedi gibi keyifli tasarımlarla birlikte incili ve taşlı klasik yüzükler de yeni koleksiyonlarda yerini aldı...
  3. Meleklere gümüş yüzük modelleri

Meleklere gümüş yüzük modelleri

Melekler içinizde altın takı yerine güşmüşü tercih edenlerde vardır işte sizlere birbirinden şık gümüş yüzükler
  4. İşte Meleklerim Sizler İçin En Zarif Gümüş Yüzük Modelleri...

İşte Meleklerim Sizler İçin En Zarif Gümüş Yüzük Modelleri...

Gümüş Yüzük Modelleri En Güzel Gümüş Yüzükler Gümüş yüzük tutkunları varsa aranızda buraya bikaç dk zaman ayırmanızı istiyorum..Çünkü sizler için en güzellerini seçtim ve buraya taşıdım...İşte o zarif ve şık gümüş yüzük modelleri...
  5. Yamachi 2012 Kolye Ucu Modelleri...Bayılacaksınız....

Yamachi 2012 Kolye Ucu Modelleri...Bayılacaksınız....

Yamachi 2012 Kolye Modelleri Yamachi Kolye Ucu Modelleri Yamachi 2012 kolye ucu modelleri burada...Yine şahane tasarımlarla sizlerin beğenisine sunulan takılar arasında en güzellerini sizlerle paylaşıyorum...Umarım beğenirsiniz....Burada da Yamachi yüzük modelleri ne ulaşabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş