gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meryem Uzerli 'nin İlk Aşkı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; meryem uzerlinin ilk aşkı konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Erol Köse 'nin şok iddialarının etkisi daha geçmemişken yeni bir Meryem Uzerli haberi daha vermek istiyoruz sizlere. Meryem Uzerli 'nin ilk aşkının kim olduğu ortaya çıktı. İşte haberin detayları..

Türkiye’de Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolüyle üne kavuşmadan önce Hamburg’un en eski özel tiyatro okulu Frese Oyunculuk Okulu’nda eğitim alan Meryem Uzerli’nin ilk büyük aşkının yönetmen Telat Yurtsever olduğu ortaya çıktı.

Dizi ile üne kavuşan Uzerli’nin bir dönem yaşadığı Hamburg’da, kendisini keşfeden ve ilk büyük tiyatro rolünü veren yönetmen Telat Yurtsever ile bir yıl büyük aşk yaşadığı öğrenildi.İkiliye o dönem çok yakın olan ama kimliklerinin açıklanmasını istemeyen tiyatro camiasından kişiler, “Birbirlerini deli gibi seviyorlardı. Hatta aralarında nişan bile yapmışlardı" dedi.

Çifte üzerlerinde isimleri yazan nişan yüzükleri satan Hamburg’daki Türk kuyumcu, “Yüzükleri verirken ’hayırlı olsun, darısı düğününüze’ dedim ama aylar sonra ayrıldıklarını duydum ve çok üzüldüm" dedi.

Defalarca Almanya’nın en iyi tiyatrosu seçilen Thalia Tiyatrosu’nda “Midas’ın Kulaklarıyla" ilk Türk yönetmen olarak oyun sahneleyen Telat Yurtsever, 2006’da Almanya’da düzenlenen Futbol Dünya Şampiyonası’nın resmi kültür programı çerçevesinde Alman Futbol Federasyonu’ndan futbol konulu oyun hazırlama teklifi aldı.Yurtsever, futbol-çıkar ilişkisini sorguladığı “Dünya Yuvarlaktır - Çizgide Olmak" isimli oyun için oyuncu seçiminde Frese Oyunculuk Okulu öğrencisi Meryem Uzerli’yi castinge davet etti.Uzerli’nin oyunculuk doğaçlama ve yeteneğini gören Yurtsever kendisini oyuncu kadrosuna aldı.Şampiyona öncesi Almanya’nın çeşitli kentlerinde büyük bir başarıyla sahnelenen oyunda Uzerli ve Yurtsever birbirlerine aşık oldular.Beraber yaşamaya başlayan çiftin aşkı, çıkan ufak anlaşmazlıkların büyümesi ve bunun önüne geçememeleri üzerine yara aldı. Çift bir yıllık beraberlikten sonra ayrılık hüznü yaşadı.

Meryem Uzerli´nin yanı sıra, Mehmet Kurtuluş, Ünal Silver, Alexandra Helmig, Jennifer Maria Ehnert gibi ünlü oyuncularaa da büyük emeği olan, Almanya ve yurtdışında çok sayıda tiyatro ödülü sahibi Telat Yurtsever halen Hamburg’da yaşıyor.Kentteki prestijli Stage Art Musical School isimli oyunculuk okulunda doçentlik yapan Telat Yurtsever, gelen soru üzerine, “Aramızda bir yakınlaşma oldu. Ancak prensip olarak özel yaşamım hakkında konuşmuyorum. Sanatımla ilgili konuşmak isterseniz her zaman kapım açık" diyerek nazikçe Uzerli ile ilişkisi hakkındaki sorularımızı yanıtsız bıraktı.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Erol köse gıcık oluyorum millet masum yemek yese flaşlar patlasa sevgili yok foyasını cıkardım adam kahvede dedikodu yapan adamlara benziyooo

İşte Meryem Uzerli 'nin İlk Aşkı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte M.M. nin ilk ve tek resmi

işte M.M. nin ilk ve tek resmi

flaş flaş flaş editör admin rüyam,bilge gökçen ve ecelin adminler pınar başındalar
  2. Can Ateş Meryem Uzerli Aşkı Bitti!

Can Ateş Meryem Uzerli Aşkı Bitti!

meryem uzerli can ateş, can ateş haberleri, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın sansasyonel ismi Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu nedeniyle ülkemizden ayrılmasının ardından sevgilisi Can Ateş ile de ilişkileri sona erdi. Arayan giren uzaklıkların ve zamanın bitirdiği aşkın ardından Can Ateş yeni bir aşka yelken açtı bile. İşte haberin detayları... Can Ateş...
  3. Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

Can Ateş'ten Meryem Uzerli ve Bebeği Hakkında İlk Açıklama!

meryem uzerli hamile, can ateş, can ateş haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından gözler Can Ateş'e çevrildi. Bu zamana kadar suskunluğunu bozmayan Ateş nihayet bir açıklama yaptı. İşte o açıklama... "Benim için yaşadığım ilişkiler her zaman çok önemli ve değerlidir. Muhakkak ki, herkesin kendine göre haklı sebepleri olsa da,...
  4. Meryem Uzerli Doğurdu! İşte Meryem Uzerli'nin Bebeği!

Meryem Uzerli Doğurdu! İşte Meryem Uzerli'nin Bebeği!

meryem uzerli doğurdu, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basınında adı manşetlerden hiç düşmeyen oyuncu Meryem Uzerli nihayet doğum yaptı. Türkiye'ye gelişi de gidişi de doğum süreci de olay olan Meryem Uzerli sabaha karşı doğum yaptı ve sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeğin adı Lara oldu. Uzerli, Instagram hesabından...
  5. Meryem Uzerli kızı Lara'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

Meryem Uzerli kızı Lara'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

meryem uzerlinin kızının ismi, meryem uzerlinin kızının fotoğrafı, meryem uzerli haberleri 2014, meryem uzerlinin kızının resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekil de ayrılan Meryem Uzerli, kısa bir süre sonra hamile kaldığı sevgilisinden ayrılıp medyadan uzak bir hayat yaşamıştı. Geçtiğimiz aylar da bu hamilelikten bir kız bebek sahibi olan ve kızına Lara ismini veren Meryem...

Sayfayı Paylaş