gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meryem Uzerli'nin Ayşe Arman'a Anlattıkları!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, ayşe arman meryem uzerli
    Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile haberini ortaya çıkaran Ayşe Arman, Uzerli'yle uzun bir röportaj yaptı. Son derece içten yapılan bu röportajın noktasına, virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyoruz...

meryem-zyse.jpg

İşte Meryem Uzerli'nin Ayşe Arman'a Anlattıkları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, tükenmişlik sendromu rahatsızlığı sebebiyle Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan ve Almanya'da tedavi gören Meryem Uzerli'nin yeni işi de belli oldu. Bu ne bir dizi projesi ne de bir film projesi. Söylenenlere göre Uzerli yakın zamanda bir jüri üyeliği yapacak. Tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin setini...
  2. İşte Meryem Uzerli'nin Yepyeni İmajı!

İşte Meryem Uzerli'nin Yepyeni İmajı!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli yeni resimleri Sevgili melekler, geçriğimiz gün gazeteci Ayşe Arman'ın açıklamalarıyla hamile olduğuı basına yansıyan ve medyaya bomba gibi düşen Meryem Uzerli, yeni imajıyla obbjektiflere poz verdi. 3 aylık hamile olan Uzerli'nin sevgilisi bebek konusunda geri adım atmış, ancak Uzerli ne olursa olsun bebeği doğurmaya karar vermişti......
  3. Meryem Uzerli Doğurdu! İşte Meryem Uzerli'nin Bebeği!

Meryem Uzerli Doğurdu! İşte Meryem Uzerli'nin Bebeği!

meryem uzerli doğurdu, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basınında adı manşetlerden hiç düşmeyen oyuncu Meryem Uzerli nihayet doğum yaptı. Türkiye'ye gelişi de gidişi de doğum süreci de olay olan Meryem Uzerli sabaha karşı doğum yaptı ve sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeğin adı Lara oldu. Uzerli, Instagram hesabından...
  4. İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

meryem uzerlinin ailesi, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli Sevgili melekler, ünlüler genelde ailelerini medyadan uzak tutarlar. Bu isimlerden birisi olan Meryem Uzerli bu kuralı yıktı. Bu zamana kadar ailesini gözlerden uzak tutan Uzerli face sayfasından ailesinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, önceki gün annesi Ursula ve babası Hüseyin Uzerli’nin fotoğraflarını “Annem ve...
  5. İşte Meryem Uzerli'nin Minik Kızı Lara!

İşte Meryem Uzerli'nin Minik Kızı Lara!

meryem uzerlinin kızı, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerli Sevgili melekler, ben de resmi ilk gördüğüm an hayal kırıklığı yaşadım. Zira bebeğin yüzünü göreceğimi düşündüm ama maalesef:) Ünlüler bebeklerini öyle hemen herkesle paylaşmıyorlar :) Meryem Uzerli, küçük kızı Lara'yı gezmeye çıkardığı bir fotoğrafını Facebook hesabında paylaştı. Hayranlarının beklentisine rağmen çocuğunun...

Sayfayı Paylaş