gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

işte muhteşem ikili

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü ses sanatçıları biraraya gelirse nasıl bi ses ortaya çıkar deyatlar haberimizde...... BU ŞEHİRDE SEVMEDİ KİMSELER BENİ
    DEMİR DEMİRKAN GİTARDA, FAHİR PİYANOSUNUN BAŞINDA, SERTAB MİKROFONUN ÖNÜNDE, YUKARIDAKİ SÖZLERE BESTE YAPIYORLAR.

Sertab'ın yeni Türkçe albümü için uzun süre dillerden düşmeyecek bir şarkı daha doğuyor. Sertab çok mutlu. 'Bir yanımda Demir, bir yanımda en iyi arkadaşım Fahir, ilk kez hep birlikte şarkı yazıyoruz. Cennette gibiyim!' Bu yaz çıkması planlanan albümde genç ve henüz duyulmamış yeteneklere de yer verilmiş. 'Gencinden yaşlısına herkesi kavrayacak bir albüm olacak' diyor. Demir ve Sertab, üç aydır New York'ta yaşıyor. Manhattan'da bir ev tuttular. Bundan sonra Bodrum, İstanbul ve New York arası gidip, gelecekler. 'Neden New York?' diye soruyorum. Demir cevaplıyor: 'Dünyanın her bir yanından bu şehire gelip, sanatını icra eden sanatçılar var. Hiç planlamadan sanata ulaşabilmek gibi bir lüksün var New York'ta...' Sertab devam ediyor: 'Çok güzel bir çevre edindik, dostluklar genelde endüstri içinde olduğu için yeni müzikler üretiyoruz. Demir'in ailesini ziyaret ediyoruz.'

ÇOK EMEK VERMİŞLER
    Demir ve Sertab'ın Amerika'da kurdukları yeni grubun adı 'Painted on Water'. Roxette, Eurythmics gibi iki kişiden oluşan bir grup... Şarkılar sadece İngilizce sözlü olacak ve albüm Amerika'dan çıkıp, dünyaya yayılacak. Grup olarak ilk albümleri olduğu için albümün adını da 'Painted on Water' koymuşlar. Albümde, Anadolu melodilerinden esinlenerek dünya müziği- caz-blues füzyonu oluşturmuşlar. 16 Haziran'da önce Amerika'da piyasaya çıkacak albüm için eylül ayında Amerika'da turneye çıkıyorlar. Şarkıların tümünü dinledim, ciddi bir emek vermişler bu albüme... Prodüktörlüğü Demir ile beraber Nora Jones'un ilk albümünü yapan Jay Newland yapmış. Al Dimeola ve Mike Stern gibi müzisyenler albüme eşlik etmiş. Daha şimdiden Skope, Billboard gibi saygın müzik dergilerinde 'Painted on Water' yorumları çıkmaya başlamış bile... Sertab'ın caz müzikte yeni 'Sade' olabileceğini ve hatta 'Sade'den daha iyi olduğunu yazmışlar. Şarkıları isteyenler i-Tunes'dan indirebilecek. Şimdi anladım, Grammy hakkında neden bu kadar iddialı konuştuklarını... Albümün tanıtımı için çok disiplinli çalışıyorlar. Aynı disiplinleri ilişkileri için de geçerli. Sizlerle daha önce de paylaştım onların bu yönünü...

işte muhteşem ikili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gazzella'dan muhteşem ikili

Gazzella'dan muhteşem ikili

Gazzella'dan muhteşem ikili 5 mm sünger, 3.5 mm keçe destekli, ısıya dayanıklı özel dokuma kumaşı, ergonomik içe kıvrık ayak özelliği ile özellikle bel problemi olan bayanlara oturarak ütü yapabilme imkanı sağlayar. Çift kızaklı mükemmel denge, çocuk emniyet kilidi, açılır-kapanır ütü taşıma tablası ile katlandığında sadece 8 cm yer kaplayan ve evinizde yer işgal etmeyen...
  2. Muhteşem İkili Burada

Muhteşem İkili Burada

Muhteşem İkililer :)
  3. muhteşem ikili birarada

muhteşem ikili birarada

Buhran abiii ve Şahika Koçarslanlı aynı filimde birada olursa nasıl olur kulağa çok hoş vede komik geliyor değil mi?... İKİSİ BİR FİLMDE! AVRUPA YAKASI'NIN EN KOMİK KARAKTERLERİNDEN BURHAN VE ŞAHİKA AYNI FİLMDE OYNAYACAK. CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan ve mizahçı Vedat Özdemiroğlu, Engin Günaydın'ın yazdığı bir filmde oynayacağını söyledi... Günaydın'ın senaryoda Tokat'ta...
  4. İşte Ezel'i yazan muhteşem ikili

İşte Ezel'i yazan muhteşem ikili

Diziyi başladığı günden beri büyük bir zevkle izleyen ve yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekleyen bir seyirci olarak senaristlerini merak ediyordum... Oldukça güzel bir hikayeyi kaleme alan bu iki saneristlerimizin röportajına bi göz atalım... Ezel 'in senaristleri Kerem Deren ile Pınar Bulut, iki yıldan fazla zamandır bu diziyle yatıp kalkıyor. Edebiyatın hayattan ayrı...
  5. İşte Muhteşem Yüzyılda İranlı Firuze'nin Muhteşem Resimleri

İşte Muhteşem Yüzyılda İranlı Firuze'nin Muhteşem Resimleri

Muhteşem Yüzyıl İranlı Firuze Hatun Resmi Muhteşem Yüzyıl İranlı Firuze Hatun Fotoğrafları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyılın yeni bölümlerinde rol alacak olan bir diğer isim de Cansu Dere olacak. İşte diziden Muhteşem Yüzyıl İranlı Firuze Hatun Fotoğrafları da bu sayfamızda sizlerle...

Sayfayı Paylaş