gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Nazlı Tolga'nın Gelinliği!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nazlı tolganın gelinliği, nazlı tolga, nazlı tolga haberleri
    Sevgili melekler, geçtiğimiz cumartesi gündüz İstanbul Harbiye’de bulunan St Esprit Kilisesi’nde dini törenle, akşam da Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir düğünle evlenen Fox Tv ana haber spikeri Nazlı Tolga şık bir gelinlik giydi. Türk geleneklerine uygun bir şekilde yapılan kına gecesinin ardından Çırağan'da dünyaevine giren Tolga gelinlik olarak sade bir model seçmişti. Zarif bol tüllü bir duvak seçen Tolga'nın çiçek seçimi ise, buketten sarkan canlı çiçeklerden oluşuyordu. İşte ünlü spikerin gelinlikli pozları...

nazli-tolga.jpg nazli-tolga-1.Jpeg nazli-tolga-2.jpg nazli-tolga-3.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aneeee bu kadındamı hiristiyanmış kilise felan ama yazık etmiş kendine adanal hiçç yakışmamaışalr :)

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yok şulem ne hristiyanı, babası Malatyalı, annesi Samsunlu kendi Ankara doğumlu. Enişte Hollandalı olunca haliyle kilise nikahı da istemiştir adam :S
    Yakışma meselesine gelince, gönül bu, diyecek çok şey var da denmiyor işte :S

İşte Nazlı Tolga'nın Gelinliği! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Çağla Kubat'ın Gelinliği

İşte Çağla Kubat'ın Gelinliği

çağla kubat evlendi, çağla kubatın gelinliği, çağla kubat haberleri Sevgili melekler, çeşitli dizilerde oyunculuk ve programlarda sunuculuk yapan Türk ve dünya sörf şampğiyonumuz Çağla Kubat geçtiğimiz gün Alaçatı'da evlendi. Kendisi gibi sörfçü olan Jimmy Diaz ile dünyaevine giren Kubat'ın güzelliği yanında gelinliği de gözalıcıydı. Derin sırt dekolteli askılı sade balık etek gelinliğini...
  2. İşte Nur Fettahoğlu'nun Gelinliği!

İşte Nur Fettahoğlu'nun Gelinliği!

nur fettahoğlu, nur fettahoğlunun düğünü, nur fettahoğlunun gelinliği Sevgili melekler, başarılı ve güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, dün gece düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi. İşadamı Levent Veziroğlu ile evlenen Fettahoğlu'nun işlemeli şık gelinliği gözlerden kaçmadı. Modacı Tuvana Büyükçınar tarafından tasarlanan özenle gelinlik göz kamaştırdı. Levent Veziroğlu’nun damatlığı ise...
  3. İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim’in tarzıya ve sakinliğiyle dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında 3 yaşında bir kızı olan yarışmacı aslen Mersinlidir. Ayakkabılara çok önem veren ve onlara olan tutkusunu dile getiren yarışmacının hayali Dünya mutfağını öğrenip bir restorant açmak. Kendisinin utangaç bir yapıyasahip olduğunu ve bu yapısından kurtulmak istediğini belirten...
  4. İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

Nazlı Sultan Kayaaslan 1 çocuk annesi olan İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi. İlk günden itibaren hem jüri hem de rakipleri tarafından İşte Benim Stilim yarışmasının favori ismi olarak gösteriliyordu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyu alan Nazlı Kayaaslan tacı da olmayınca ilk kez kendini eleme çıtasında buldu. Nazlı Kayaaslan'ın karşısına ise 'üçlü çete'...

Sayfayı Paylaş