gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Nokia N9 !

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nokia n9, telefon, tanıtımı, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Yeni teknoloji ürünü Nokia N9 karşınızda melekler :)

Ben çok beğendim,bakalım siz beğenecek misiniz? :)

Nokia, Microsoft ile yaptığı Windows Phone 7 anlaşmasının ardından geri plana ittiği kendi işletim sistemi MeeGo'ya sahip ilk; ve büyük ihtimalle son cep telefonunu resmi olarak duyurdu. N serisinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkan N9, hem farklı işletim sisteni, hem de güçlü donanım özellikleriyle dkkat çekmeyi başarıyor.

N9, 3.9 inç'lik OLED ekranı ile birlikte geliyor. Ekran üzerinde "Gorilla Glass" adı verilen özel bir tabaka var ve bu tabaka, telefonu çizilmelere karşı koruyor. Hatırlarsanız, aynı teknolojiyi daga önce Samsung'un Galaxy S'inde de görmüştük.

Nokia, N9'da bugüne kadar kullandığı en güçlü işlemci olan ARM Cortex-A8 OMAP3630'ı tercih etmiş. İşlemci, 1 GHz'lik saat hızına sahip. Oyun performansını da ihmal etmeyen Finlandiya2lı cep devi, grafikleri PowerVR SGX530 grafik ünitesine emanet etmiş.

8 megapiksellik ve Carl Zeiss imzalı arka kamera, aynı zamanda 720p HD çözünürlükte, saniyede 30 kare video çekimi yapabiliyor. 16 ve 64 GB'lık modellerle piyasada olması beklenen N9 için açıklanan piyasaya çıkış tarihi, şimdilik "bu yılın sonları". Fiyat konusunda da henüz bir açıklama yapılmış değil.

İşte Nokia N9 ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia 6300

Nokia 6300

nokia 6300 özellikleri nokia telefon çeşitleri samsung star wifi t20 t 20 Gün geçtikte telefonlar inceliyor, ekranlardaki kalite artıyor. İnceliğiyle görünümündeki şıklığı birleştiren 6300, Motorola RazR ve LG Chocolate slim yapısının oldukça tutmasının ardından Nokia'nın çıkarttığı yeni üyesi. İnce yapısı özelliklerini gölgede bırakmamış. 2 Megapiksel kameraya sahip Series 40 telefonu,...
  2. nokia n9 özellikleri nedir kızlar

nokia n9 özellikleri nedir kızlar

kızlar yeni nokia n9 telefonu çıkmış ta bu telefonun özellikleri kullanımı hakkında kısa bir bilgi riaca ediyorum. Heralde bunun yeni bir işletim sistemide varmış teşekkürler.
  3. İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

nokia 603 nokia yeni modeli hangisi tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Her geçen gün gelişen ve değişen modellerle cep telefonu piyasası hareketliliğine devam ediyor melekler :) Size en son nokia n9 tanıtımını yapmıştık forumumuzda.Şimdi ise nokia'nın dünya lansmanını İstanbul'da yaptığı yeni modeli nokia 603 'ün tanıtımını yapmak istiyoruz melekler :) Yeni...
  4. Nokia N9 Özellikleri

Nokia N9 Özellikleri

Nokia N9 Özellikleri nelerdir? Selam kızlar bana Nokia N9 Özelliklerini ve varsa resimlerini sunarmısınız
  5. Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

nokia n9 nokia n9 özellikleri nokia n9 tanıtımı Cep telefonu markaları telefon piyasasında daha iyi bir yer edinebilmek adına ardıardına yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor melekler :) Piyasanın öncü markalarından Nokia da N9 serisiyle tüketiciyle buluşuyor. Şimdi geçelim telefonun özellikleri... Cep telefonu Nokianın en çok merak edilen modellerinden biri olan Nokia N9 nihayet...

Sayfayı Paylaş