gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İşte o fotoğraflar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İşte o fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte o resim

işte o resim

Tuğba Özay'ın başı polisle dertte olduğu için hapiste yatan ünlü mankenin sevgilisi ile olan resimi yayınlandı....... AŞK FOTOĞRAFI DELİL OLDU! RULET OPERASYONU DAVASININ DÜNKÜ DURUŞMASINDA İLGİNÇ BİR İDDİA ORTAYA ATILDI... Rulet Operasyonu davasında, sanıklar Tuğba Özay ile Savaş Arıkdoğan’ın aşk yaşadığını öne süren Susurluk hükümlüsü Yaşar Öz “Tuğba Özay şöhretini parlatırken bu kadar...
  2. İşte o görüşme

İşte o görüşme

İşte, Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter düştükten sonra muhabir ile Acil Servis arasında geçen görüşme. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken bindiği ve düşen helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş'in 112 Acil Servis görevlisi arasındaki telefon görüşmesi kayıtlara şöyle geçti: 112 görevlisi : 112. İsmail Güneş (İ.G): Ben İHA...
  3. İşte o ilk dans...

İşte o ilk dans...

Yabancı 1- Amazed (Lonestar) 2- Everything I Do (Bryan Adams) 3- Angels (Robbie Willams) 4- You're Beautiful (James Blunt) 5- Don't Want to Miss A Thing (Aerosmith) 6- Still The One (Shania Twain) 7- Truly-Madly-Deeply (Savage Garden) 8- Have I Told You Lately (Van Morrison) 9- From This Moment On (Shania Twain) 10- I Will Always Love You (Whitney Houston) Türkçe 1)...
  4. Dünyaya Depremi Duyuran O Fotoğraf!

Dünyaya Depremi Duyuran O Fotoğraf!

dünyaya depremi duyuran fotoğraf yunusun fotoğrafı yunusun omzunda ki el 2011 van depremi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Dünya o fotoğrafla depremi duydu melekler..Umut veren ,bir yandan da iç acıtan yürek burkan o fotoğraf...Yunus'un fotoğrafı...Van Depreminde kurtarma ekipleri Yunus'a ulaştığında gözlerde beliren sevince,Yunus'un omzunda ki eli görünce duyulan iç burukluğu...
  5. Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman!

Avşar o fotoğrafı verdiğine pişman!

Hülya Avşar verdiği hangi poz için pişman olduğunu açıkladı?En son kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla hazırlanan bir projede, eşi tarafından öldürülen Ayşe Paşalı gibi poz verdiniz... - Poz verdim, fakat verdiğime pişman oldum. Neden? - Çünkü henüz beni anlayabilecek, benim söylediklerimi anlayabilecek durumda olan kişi sayısının çok az olduğunu, hatta hiç olmadığını düşünüyorum....

Sayfayı Paylaş