gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İşte O Merak Edilen Dış Ses (Komedi Dükkanı)

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

komedi dükkanı seslendiren komedi dükkanını seslendiren adam dükkanı adam dış ses kim dükkanını kim Valla ben de çok merak ediyordum ama görünce açıkçası şaşırdım.O ses bu adamdan mı çıkıyormuş yani.:D

Komedi Dükkanı’nın gizemli yönetmeni sonunda yüzünü gösterdi
    Star TV’de ekrana gelen “Komedi Dükkanı”nda Tolga Çevik’i kamera arkasından komutlarıyla yönlendiren 'gizemli yönetmen”i Fırat Doğu Parlak canlandırıyor.
    Parlak sonunda merak edilen yüzünü gösterdi.
    Komedi Dükkanı'yla adını duyuran yönetmen, daha önce bir röportaj sırasında kazara kemaralara yakalanmış, ancak yüzü bu kadar net görüntülenememişti..

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben önceden görmüştüm ve aynen.. Anaaaaaaaaaaaa bumuymuşşş :p demiştim :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vay be tolga'dan kücük ya kız bu :D

4. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vay be şaşırdım valla:mery:

İşte O Merak Edilen Dış Ses (Komedi Dükkanı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

“komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

P { margin: 0px; } Milyonları ekranları başına kilitleyen Komedi Dükkanı sezona bu akşamki bölümüyle veda etti… TV8’in ardından TRT’de de başarısını devam ettiren Tolga Çevik’li Komedi Dükkanı bu sezonun son programında muhteşem bir şovla izleyiciyle buluştu. Ve bu geceki şovda Çevik’i önceki parodilerinde de konuk ettiği dostları Nilgün Belgün, Dost elver ve Hakan Yılmaz yalnız...
  2. Komedi Dükkanı Fan Club

Komedi Dükkanı Fan Club

komedi dükkanı fan diyetisyen ilknur aydoğan ilknur aydoğan diyetisyen ankara Komedi Dükkanı Nereden Çıktı? Tamamen benim fazla çay içtiğim birgün, umarsızca aklıma gelen bir fikir… Ama o günden beri çok daha keyifli, çok daha hayata neşeli bakan bir insanım… Her geçen gün seyircinin daha da fazla sahip çıktığı, benim de en az seyircimiz kadar, haykırarak “Bu dükkan hiç kapanmasın!” dediğim...
  3. Komedi dükkanı

Komedi dükkanı

Komik resimlerle biraz gülmek istiyorsanız bu resimler ilginizi çekebilir melekler buyrunuz...
  4. Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

komedi dükkanı, komedi dokkanı yeni kanalı, kanal d komedi dükkanı Sevgili melekler, başarılı eğlence programı Komedi Dükkanı yılbaşında itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan ilk programın ardından Kanal D'de yoluna devam edecek olan programda Tolga Çevik'e Ezgi Mola eşlik edecek.
  5. O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

hasan doğru kimdir, o ses türkiye hasan, o ses türkiye 2014 birincisi Sevgili melekler, dün gece final bölümünü izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Hasan Doğru oldu. Gökhan Özoğuz'un takımında yer alan Hasan, finalde yine Gökhan'ın takımından Abdullah Civliz ile karşı karşıya geldi. Halk oylaması sonucunda birinci olan Hasan Doğru 2014 O Ses şampiyonu oldu. İşte Hasan kimdir...

Sayfayı Paylaş