gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

İşte O Zaman

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez..
    Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya
    İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..

İşte O Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte o fotoğraflar

İşte o fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gülşen - O Zaman

Gülşen - O Zaman

hiç düşündün mü sen neydi kaybolup giden sen miydin yoksa ben mi bu sewgiyi yok eden gönlünde hala ben war mıyım bana sorsan saklar mıyım bilmiyorum ki gönlü yaralıyım sen mi ben mi hatalıyım sızlıyor mu yüreğin geriye dönüp baktığın zaman ağlıyor mu gözlerin aklına gelip gittiğim zaman sen orada ben burada geçti çok zaman özlüyorsan niye bitti o zaman
  3. işe  gitmek istemiyor musun (bakın o zaman):D

işe gitmek istemiyor musun (bakın o zaman):D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. işte o resim

işte o resim

Tuğba Özay'ın başı polisle dertte olduğu için hapiste yatan ünlü mankenin sevgilisi ile olan resimi yayınlandı....... AŞK FOTOĞRAFI DELİL OLDU! RULET OPERASYONU DAVASININ DÜNKÜ DURUŞMASINDA İLGİNÇ BİR İDDİA ORTAYA ATILDI... Rulet Operasyonu davasında, sanıklar Tuğba Özay ile Savaş Arıkdoğan’ın aşk yaşadığını öne süren Susurluk hükümlüsü Yaşar Öz “Tuğba Özay şöhretini parlatırken bu kadar...
  5. İşte o görüşme

İşte o görüşme

İşte, Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter düştükten sonra muhabir ile Acil Servis arasında geçen görüşme. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken bindiği ve düşen helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş'in 112 Acil Servis görevlisi arasındaki telefon görüşmesi kayıtlara şöyle geçti: 112 görevlisi : 112. İsmail Güneş (İ.G): Ben İHA...

Sayfayı Paylaş