gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İşte Of Aman Nalan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

müziğin usta seslerinden sevilen şarkıcı Nalan uzun bir aradan sonra yine sevenleriyle buluşuyor.........

8 YIL ARADAN SONRA SAHNELERDE
    MÜZİK DÜNYASININ USTA İSİMLERİ ARASINDA YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRAN NALAN, 8 YIL ARADAN SONRA İSTANBUL GECCE HAYATINA DÖNÜYOR.

Yaptığı şarkılar ile her zaman kendinden söz ettiren Nalan, uzun sessizliğini bozduğu 'Demode' albümü ile müzik severlerle buluşmuş büyük beğeni toplamıştı. Nalan 8 yıllık önce verdiği bir karar ile İstanbul’da gecce çalışmalarına ara vermiş gecce kulüplerinde sahneye çıkmıyordu.

Ancak, Nalan sevenlerinden gelen istekleri kırmadı ve 8 yıl aradan sonra 4 Nisan Cumartesi geccesi İstanbul'un seçkin mekanı olan Keops'da sahneye çıkmaya karar verdi. İstanbullu hayranlarını dünden bugüne sevilen şarkılarını söyleyerek coşturacak olan Nalan, yeni albümü 'Demode'nin de şarkılarını ilk kez seslendirmiş olacak.

İşte Of Aman Nalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  3. Nalan - Of Aman

Nalan - Of Aman

Of yine bak başım yine dertlerde of of aman Of yine sen gururum yine yerlerde of of aman Sen yine sen yeminim yine sözlerde of of aman Ben yine ben seninim beni sevdikçe ben seninim Dön bana dön hazırım sana herşeyle gel hazırım Gel yine gel korkma hasretim sevgilim Ben sana mahkumum hasretler var yolunda of aman Ben sana sevdalı arzular of aman hey çılgınca Sen of aman bir sözle sattın beni...

Sayfayı Paylaş