gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

işte Rezza karşımızda

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

günel kaç yaşında reza zarrab kaç yaşında azeri kızı günel doğumlu doğumlu reza zarrab kac yasinda iki şarkıyı birbirine düşüren ünlü işadamı Reza Zarrab'ın fotoğrafı.....

İŞTE HAYALET SEVGİLİ!
    AZERİ ŞARKICI GÜNEL İLE EBRU GÜNDEŞ'İN BİRBİRİNE GİRMESİNE NEDEN OLAN VE BUGÜNE KADAR MEDYADA TEK KARE FOTOĞRAFI YAYINLANMAYAN AZERİ İŞADAMI VE BESTECİ REZA ZERRAB SONUNDA ORTAYA ÇIKTI...

Tüm medyanın peşinde koştuğu ancak bugüne kadar hiç fotoğrafı yayınlanmayınca adı 'hayalet sevgiliye' çıkan Zarab'ı medyadrom.com adlı internet sitesi buldu. Aralarında Sibel Can'ın da bulunduğu birçok stara şarkı sözü hediye eden Azerbaycan'ın en zengin ailelerinden Zerrablar'ın 25 yaşındaki oğlu Reza Zerrab, Azeri kızı Günel'le 8 yıl aşk yaşadıktan sonra Ebru Gündeş'le birlikte olmaya başlamıştı.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte Rezza karşımızda
    nihayet Rezza suskunluğu bozdu ve çıkan haberler ilgli azda olsa bir yorum yaptı......

'SUSMAZSA, REZİL OLUR!'
    AZERİ PETROLCÜ REZA ZARRAB ŞARKICI GÜNEL'LE 7 YIL AŞK YAŞADIKTAN SONRA AYRILMIŞTI...

Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le birlikte olduğunu öğrenen Günel 'Reza Ebru'nun yanından bana mesaj atıyor' demişti. Hakkında çıkan haberlere sinirlenen Reza Zarrab 'Ebru'yu çok seviyorum. Güzel bir ilişkimiz var. Birileri artık susmayı bilmeli. Susmazsa, rezil olur' ded

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

8 yıl mı e çüüüş yahu arkadaşlarım bu günel kaç yaşında ki :) bu reza zarrab kaç yaşında 8 yıllık aşk vallahi anlamış değilim :dil:

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

reza da rezza olsa bari icim yanmaz:zuha:

5. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    vallahi cok haklisin seker bende farkli düsünmüstüm su rezzayi:laugh:

6. ZiLaN

ZiLaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayy ne merk etmiştim rezayı:hhh:
    hatta internette bile resmi yoktu:D

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam içinmi birbirlerine girmiş bunlar :D:D

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bencede yaaa şekere katılıyoom...aşkın gözü kördür doğruymuş..bir kez daha kanıtlanmış olduu:puha:

işte Rezza karşımızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte karşınızda Ferhunde (Deniz Çakır)

İşte karşınızda Ferhunde (Deniz Çakır)

deniz çakır dövme deniz çakırın dövmesi çakır dövmesi ferhundenin ferhunde
  2. işte   Demet karşımızda

işte Demet karşımızda

ünlü sanatçı Demet Akalın sahne hayatına atılınca mankenlikten ve podyumlar uzak kalmıştı şimdi ise fotomodel olarak karşımızda..... DEMET AKALIN SERESERPE DEMET AKALIN, YILLAR SONRA İLK KEZ MODACISI SÜLEYMAN DEMİREL’İN MARKASI İÇİN OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ. Şarkıcılığa soyunduktan sonra mankenlik ve fotomodelliği bırakan Demet Akalın, yıllar sonra ilk kez modacısı Süleyman Demirel’in Azor...
  3. İşte Karşınızda Windows 8 Tanıtım Videosu

İşte Karşınızda Windows 8 Tanıtım Videosu

windows 8 tanıtımı windows 8 tanıtım videosu Sevgilğ melekler, internet kullanıcılarının merakla beklediği işletim sistemi Windows 8 tanıtım videosu nihayet Microsoft tarafından yayınlandı. Windows 7 nin ardından çıkarılan ve çok kullanışlı gibi görünen yeni sistemin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz :)...
  4. İşte Demet Akalın'ın Kızı Hira Karşınızda!

İşte Demet Akalın'ın Kızı Hira Karşınızda!

demet akalının kızı, demet akalının bebeği, demet akalının kızı hira bebek Sevgili melekler, şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira'nın yüzü nihayet göründü. Doğumundan sonra bebeği Hira'nın resmini medyadan saklayanm Akalın, nihayet instagram hesabından kızının fotoğradını sevenleriyle paylaştı. İşte karşınızda Hira bebek... :)
  5. İşte Karşınızda Kösem Sultan

İşte Karşınızda Kösem Sultan

Dizinin aylardır Türkiye ve yurtdışını kapsayan cast çalışması sona erdi. ABLASI DA OYUNCU Oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi olan Bensu, Vicdan dizisinin ardından başrol oynadığı okul projesi Boynu Bükükler'le dikkatleri üzerine çekmişti. Star TV'de ekrana gelecek olan Kösem Sultan'da daha önce Beren Saat ve Tuba Büyüküstün gibi oyuncuların ismi geçmişti. Sibel Kekilli'yle de görüşen...

Sayfayı Paylaş