gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Rusya'nın En Güzel Kızı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; İşte Rusya'nın En Güzel Kızı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Rusya 2013 yılının en güzel kızını seçti. Miss Russia 2013 Elmira Abdrazakova ,Rusya'nın en güzel kızı seçildi. Yarışmayı Sibirya bölgesinden 18 yaşındaki Elmira Abdrazakova kazandı. İşte güzelin resimleri..

İşte Rusya'nın En Güzel Kızı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel en yeni Gökkuşağı Resimleri kızlar

En güzel en yeni Gökkuşağı Resimleri kızlar

Eskiden gök kuşağını daha mı sık görürdük banamı öyle geliyor. Misal ben bu sene hiç görmedim vallahi. Neyse benim gibi görmeyen arkadaşlarımıza gök kuşağı resimleri getirdik :)
  2. İşte En Güzel Hırka Modelleri

İşte En Güzel Hırka Modelleri

İşte bu yılın her yaşa her bedene ve yere uyacak çok hoş hırkaları.Kesinlikle daha şık ve zarif olmak isteyen meleklerin çok hoşuna gidecek.:tik:
  3. İşte Sizlere Fatma Girik En Güzel Resimleri...

İşte Sizlere Fatma Girik En Güzel Resimleri...

Fatma Girik Resimleri Fatma Girik Fotoları Hepimiz en azından bir filmini izlemişizdir onun...Büyük oyuncu hem güzelliğiyle hemde usta oyunculuğuyla Fatma Girik....İşte en güzel resimlerini paylaşıyorum sizlerle....
  4. İşte Meleklerim Türkiyenin En Güzel Kızı Açelya Samyeli....

İşte Meleklerim Türkiyenin En Güzel Kızı Açelya Samyeli....

Türkiye 2012 Güzeli Açelya Samyeli Açelya Samyeli İlk Röportaj Türkiyenin 2012 Güzellik yarışmasında en güzeli seçilen Açelya Samyeli ilk kez rçportaj yaptı..Bakalım Açelya Samyeli kimmiş.... Açelya Samyeli Danoğlu "Miss Turkey 2012" Güzellik Yarışması Türkiye'nin en güzel kızı seçildi. Açelya Samyeli Danoğlu kimdir? İşte Röportajı! İlk isminizi duyduğunuz da neler...
  5. İşte Türkiye'nin En Güzel Kızı, Miss Turkey 2014!

İşte Türkiye'nin En Güzel Kızı, Miss Turkey 2014!

miss turkey 2014, türkiye güzeli kim, 2014 türkiye güzeli Sevgili melekler, ünlü kozmetik markası Elidor'un düzenlemiş olduğu Miss Turkey 2014 yarışması dün gece yapıldı. Yarışmada 4 numaralı yarışmacı Amine Gülşe birinci oldu. Miss Turkey Güzellik yarışması bu akşam taninmiş oyuncular Yasemin Kay Allen ve Kadir Doğulu'nun sunumuyla yapıldı. Ajda Pekkan ve Murat Dalkılıç'ın da şarkılarıyla...

Sayfayı Paylaş