gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Sağlıksız Et Üreten Firmalar !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sağlıksız et üreten firmalar hileli et üreten firmalar kötü et üretimi yapan markalar

Sevgili melekler, son günlerde televizyonları parselleyen bal firması reklamlarının ardından harekete geçen Gıda Bakanlığı, önce bal firmalarına ardından et firmalarına el koydu. Yapılan araştırmaların ardından sağlıksız üretim yaptığı ve vatandaşa sağlıksız gıda sunduğu belli olan firmaları da internet sitesinden tek tek duyurmaya başladı. Daha önce yayınladığı hileli sucuk markalarının ardından şimdi de sağlıksız et üreten firmaları da deşifre etti. İşte Gıda Bakanlığının uygunsuz üretim yaptığına karar verdiği firmaların listesi.. :)

İşte Sağlıksız Et Üreten Firmalar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fİrmalarin İŞe Alim Sİstemİ

Fİrmalarin İŞe Alim Sİstemİ

çalışanda aranan iş gerekleri çalışanda aranan iş gerekleri grupları bir işi yapacak grupları bir işi yapacak FİRMALARIN İŞE ALIM SİSTEMİ İş arayan bireyler için önemli olan istedikleri nitelikte bir iş bulmaktır. Bu amaçla bir çok girişimde bulunurlar. Çoğu zaman gerçekleşmesi güç durumlar için gereğinden fazla zaman harcadıklarından, gerçekleşmesi olasılığı daha fazla olan iş fırsatlarını...
  2. kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

ped numarası ped numaraları numaraları kaçtır yaklasık 7 yasında iken ilkokul 2. sınıfa gidiyorum. annemin dolabını karıstırmayı seviyorum ve yine öyle birgün annemin dolabında kadın pedi gördüm.tabi ne işe yaradıgını ne oldugunu bilmiyorum ama çok hosuma gitti ve adını da kalın naylonlu mendil taktım(onunla burun silinir die biliyorum)anneme sordum bu ne dedim büyüyünce ögrenirsin dedi eee...
  3. sahte bal üreten firmalar hangileri

sahte bal üreten firmalar hangileri

Sahte bal üreten firmalar var denilmişti acaba bakanlık bunları açıkladı mı merak ediyorum.
  4. Bulaşık Makinasını İlk Üreten Firmanın Adı

Bulaşık Makinasını İlk Üreten Firmanın Adı

bulaşık makinasını ilk üreten firma bulaşık makinasının ilk üretildiği ülke Eminiz ki tüm ev hanımlarının kullanırken icat edenine dua ettiği makinaların başında bulaşık makinası ve çamaşır makinası gelir melekler :D:D İşte biz de bu yazımızda bulaşık makinasını ilk üreten firma ve ilk üretildiği ülke ilgili olarak elimize geçen bilgileri sizlerle paylaşıyoruz :) 19. yüzyılın sonlarında...
  5. Tarım Bakanlığı'nın teşhir ettiği peynir süt ve yoğurt üreten firmalar

Tarım Bakanlığı'nın teşhir ettiği peynir süt ve yoğurt üreten firmalar

Tarım Bakanlığı, 25 gıda firması ve bunların ürettiği 37 parti ürüne ait taklit ve tağşiş duyurusu yaptı. Buna göre üretilen süt tulum peyniri, yağlı eritme peyniri, tulum peyniri bitkisel yağ ve yoğurtla birlikte sütlerde teşhir edilen firmalar şu şekilde sıralanıyor. Lütfen arkadaşlarım bu firmalara ait ürünleri alıyorsanız bir kez daha düşünün. Demircizade Yağlı eritme peyniri bitkiseL...

Sayfayı Paylaş