gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

İşte Sarışın Dediğin Budur.

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Bİrde sarışınlara aptal derler ama bu sarışın öyle degil.Maşallah çok zekiii kızımızz
    Delikanlı uçakta, güzel bir sarışının yanına düşmüş. Hemen sarkmış sarışına; 'Yan yana otururken muhabbet edilirse seyahat çok kısasürer, hadi konuşalım ' demiş.

Sarışın okuduğu kitabı yavaşça kapatarak; 'Ne üzerine konuşmak istersin' demiş.

Delikanlı 'Valla bilmem ki...Mesela nükleer enerjiye ne dersin?'

Sarışın; 'Enteresan bir konu, olabilir,ama önce sana bir soru sorayım... At inek ve geyik aynı şeyi yerler...yani ot... Ama çıkartırlarken geyik küçük parçalar halinde, ineklappadanak parçalar halinde, at da pişmaniye toplarıgibi çıkartır. Neden olduğunu biliyor musun?'

Delikanlı ; 'Valla en ufak bir fikrim yok' demiş.

Bunun uzerine sarışın; 'Henüz bi boktan bile anlamazken nükleer enerjiyi nasıl tartışabileceğini zannediyorsun?'

Bakın işte sarışın böyleee olmalııııı

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh::hhh: harbiii sarışın iyi laf yapıştırmışşş..........

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha

akilli sarinmis masallah :)

tskler

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    woww iyi komuş lafı valla takdire şayan bi durum :D

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    hahaaaa,bu sarisinda is varmis..

İşte Sarışın Dediğin Budur. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

Yaraticilik dedikleri bu olsa gerek....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşte Bu Senenin Modası

İşte Bu Senenin Modası

bu senenin botları bu senenin moda botları modası modasi modasi 2010 İspanyol paça, beyaz kotlarınızı çıkartın.... Baharın gelişiyle, İspanyol paçadan skinnye pek çok farklı modelin bulunduğu beyaz kotlar, modada başrole hazırlanıyor Modası hiçbir zaman geçmeyen jeanler, yeni sezonda beyaz renk ve yeni trendlerle gardıroplarımızdaki yerini koruyor. Gündüzleri lastik ayakkabı ve...
  3. kapak dedikleri bu oluyo heralde

kapak dedikleri bu oluyo heralde

Haketmiş bence kadın koptum gülmekten :) Internet üzerinden arkadas arayan bir hatun ve ona cevap veren birisi.. Elizaa; Cinsiyet: kadın; Yaş: 28; Ülke:Yurtdışı Bu yasa geldim ama hâlâ dogru durust bir beraberligim olmadı.Kendimi zorlamama ragmen sevgilim bazı kriterlere uymuyorsa iliskiye devam edemiyorum. 1. Esmer, benden uzun ve gozleri guzel olmali. 2. Yurt dışsında yaşaması ama...
  4. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)

Sayfayı Paylaş