gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

İşte Sayısal Loto talihlisi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

sayısal loto talihlileri sayısal talihlileri rüyada loto oynamak rüyada kazanmak oynamak Melekler ben bu amcanın kazanmasına çok sevindim çünkü durumu pek iyi olmayan birisiymiş..
    Sayısol Loto talihlisi 55 yaşındaki emekli bir işçi... Çatısı akan kerpiç bir evde ablası ile yaşıyor. Biri özürlü 2 yeğenine de o bakıyor. İşte talihli;

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün düzenlediği Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde ''9, 11, 18, 27, 36, 41'' numaralarını bilen 5 kişiden birinin Bursa'nın Karacabey ilçesinde yaşayan 55 yaşındaki bir emekli olduğu bildirildi.

Sayısal Loto'dan 542 bin 350 lira 30 kuruş kazanan 5 talihliden biri olan ve tek katlı kerpiç evde, biri engelli 2 yeğeni ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan emekli Kazım Danabaş (55), büyük bir sevinç yaşadığını söyledi.

15 YILDIR DENİYORDU

Danabaş, 15 yaşından beri şans oyunları oynadığını belirterek, ''40 yıl önce [​IMG]spor toto oynamaya başladım. Ardından sürekli at yarışı oynuyordum. 13 yıldır da düzenli olarak sayısal loto oynuyorum. Bu hafta da 3 TL'lik kupon oynadım ve sonunda 542 bin liralık büyük ikramiye bana çıktı. Çok mutluyum'' dedi.

ODUN KÖMÜR İÇİN KREDİ ÇEKMİŞ

Ramazan Bayramı ve odun kömür almak için bir süre önce bayram kredisi çektiğini anlatan Danabaş, ''Odun kömür almak için geçtiğimiz günlerde bankadan kredi çekmiştim. Bayram öncesi büyük ikramiyeyi kazanmak beni çok rahatlattı, adeta bayram hediyesi oldu''

İLK İŞİ BİR EV ALMAK

Danabaş, lotodan kazandığı ikramiyeyle ilk olarak bir ev alacağını, ablası ve yeğenlerine daha iyi şekilde bakacağını dile getirerek, ''Kışın yağan kar sonrasında evimizin çatısı çökmüştü. 2 odalı kerpiç evde yaşıyoruz. 542 bin lirayı en iyi şekilde değerlendireceğim'' dedi.

Kazım Danabaş'ın, büyük ikramiye isabet eden kuponu, Karacabey İş Bankası Müdürü Alper Kara'ya teslim ettiği öğrenildi.
    diye konuştu.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede bu amcanin kazanmasi cok gzl olmus :)
    en azindan ihtiyaclarini giderir :):)
    güle güLe harcasin parayi :)

tskler tugcem paylasim icin :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cok sevindim zengine cikmasin fakire ciksin en azindan..

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok sevindim güle güle harçasın
    ama keşke açılamasydı kendini şimdi etrafında çıkarçılar çok olur

İşte Sayısal Loto talihlisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sayısal Loto çekildi

Sayısal Loto çekildi

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Çekilişte numaralar; 3, 6, 22, 25, 35 ve 40 olarak belirlendi. BÜYÜK İKRAMİYEYİ 2 KİŞİ PAYLAŞTI Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen 2 kişi, 823 bin 253 YTL 40 YKr ikramiye kazandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 482 kişi, bin 539 YTL, 4...
  2. Piyangonun ilk talihlisi kim

Piyangonun ilk talihlisi kim

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye olan 25 milyon TL'yi paylaşan çeyrek bilet sahibi şanslılardan ilki, bugün ikramiyesini aldı. Adının açıklanmasını istemeyen talihlinin çekini, Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğünde MPİ Genel Müdür Yardımcısı Muammer Çolak, Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 2. Müdürü Serkan Sezen'e teslim etti. Daha sonra Sezen, gazetecilerin...
  3. Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları için ne yapmam lazım ben Süper Loto Sonuçlarını öğrenmek istiyorum bu konuda yardım edebilir misiniz acaba
  4. İşte 9 Eylül 2012 Sayısal Loto Çekilişi Kazandıran Numaralar

İşte 9 Eylül 2012 Sayısal Loto Çekilişi Kazandıran Numaralar

Süper Loto Çekiliş Sonuçları 9 Eylül Süper Loto Sonuçları Sevgili melekler, bu sayfamızda 9 Eylül Süper Loto Sonuçları ve haftanın kazandıran numaraları ile karşınızdayız... Süper Loto Çekilişi 255. haftanın kazandıran numaraları şöyle 4, 15, 18, 42, 44 ve 47 olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Süper Loto çekilişinde bu hafta 6 bilen...

Sayfayı Paylaş