gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

İşte Seda Sayan Ablamızın Evinin Dekorasyonu...Merak Edenlere...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Seda Sayanın Ev Dekorasyonu Seda Sayanın Evi

Çoğumuz ünlülerin evini merak ederiz...Acaba nasıl dekore ediyorlar?Kaç Odalı? Bahçelimi Apartman Dairesi mi? İşte Seda Sayanın evinide sizler için paylaşıyoruz....Bakalım nasıl ne şekilde dekore edilmiş....İşte burada da ünlülerin ev halleri var...

Ünlü sanatçı Seda Sayan, evinin kapılarını açtı. Nur Yerlitaş’ın dekore ettiğinde evinde; canlı renkler ve aksesuarlar yoğun olarak kullanılmış.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
İşte Seda Sayan Ablamızın Evinin Dekorasyonu...Merak Edenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri sayan evi Mustafa Topaloğlu resmi eşinden boşanamadığı için imam nikahıyla yaşadığı ve ünlü türkücü ile aynı soyadını taşıyan Derya Hanım, Seda Sayan'a kızıp evini terk etti!.. Hem ilginç hem karmaşık Her şey Günaydın'ın geçen hafta yaptığı haberle başladı! Resmi nikahlı eşinden 10 yıldır boşanamayan 'uzaylı türkücü'...
  3. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri
  4. İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

Nicole Kidman'ın Evi Nicole Kidman Evi Sevgili melekler merak edenler için işte Nicole Kidman'ın evini sizler için paylaşıyorum...Saray yavrusu az gelir doğrusu bu malikane için ....Bakalım Nicole Kidman saray gibi evinde neler varmış.... Nicole Kidman'ın evi Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın, New York liman manzaralı evi büyük talep görüyor. Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın New...

Sayfayı Paylaş