gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi

Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim bikac aylık ömrü var bunun da zaten :D:D

Seda Sayan, Twitter'da tanıştığı Gaziantepli 2 çocuk babası Erkan Çelik'le aşk yaşadığı haberlerini yalanlamış; daha sonra Çelik'i klibinde oynatmıştı. Ama gerçek önceki gün ortaya çıktı.

Şarkıcı, sevgilisi Erkan Çelik'i annesi ve ablasıyla tanıştırıp hep birlikte Etiler'de bir mekanda öğle yemeği yedi. Seda Sayan, Çelik'le yan yana oturmamayı tercih etti.

renesme bunu beğendi.
İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

oğulcan engin gizem karaca gizem karaca sevgilisi oğulcan seda sayan, oğulcan engin, gizem karaca, miss turkey 2.si, miss turkey, ilgili bilgiler burada Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca’ya gönlünü kaptırmış.İkilinin evlenmeyi düşündükleri bile konuşuluyormuş melekler. Karaca’yı çok beğenen Oğulcan, durumu annesine anlattı ve “Onunla...
  2. Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S
  3. Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı.....

Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı.....

Seda Sayan Haberi Seda Sayan Sevgilisi Erkan Çelik Bir süra önce başlayan Seda Sayan-Erkan Çelik aşkı merak ediyorum bakalım ne kadar sürecek...:) Ben pek ümitli değlim bu aşktan..Be kardeşim zaten herkes biliyo sevgili olduğunuzu kimden saklıyorsunuz...Çık adam gibi ben seviyorum de o zaman :D:D Bide en güvenilir kadını secilmiş Seda Sayan...İşte Sedaya takıl hayatını yaia reklamını yap...
  4. Seda Sayan'ın Oğlu Ve Hülya Koçyiğit'in Torunu İşte Böyle Yakalandılar....

Seda Sayan'ın Oğlu Ve Hülya Koçyiğit'in Torunu İşte Böyle Yakalandılar....

Oğulcan Engin Ve Aslışah Alkoçla Oğulcan Engin Aşkı Kim Seda Sayan'ın Oğlu Oğulcan Engin'in aşk kaçamakları bitmiyor...Annesi gibi rekor kırmayı düşünüyor sanrım :D:D Seda Sayan'ın Oğlu Oğulcan Engin ve Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar arkadaşız demelerine rağmen işte böyle yakalandılar...Paparazzilerden kaçış yok bence itiraf edin kurtulun :D:D 'Arkadaşız' Dediler...
  5. Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor!

Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor!

seda sayanın yeni programı, seda sayan kanal d, kanal d seda sayan Sevgili melekler, Kanal D'nin eski bombası Seda Sayan yeniden kanalına geri dönüyor. 23 Aralşık Pazartesi başlayacak olan yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanacak. İşte detaylar... Hafta içi her gün ve saat 12.15’te ekrana gelecek olan “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanacak....

Sayfayı Paylaş