gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısı sözü Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

Bu gün sizlere 2012 albümleri şarkı sözlerini sunduk ve sunmaya da Serdar Ortaç yeni albümü 2012 şarkıları ile devam edeceğiz Melek'ler. Evet işte isteyenler için Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkı sözleri gelsin arkadaşlar!

Zor bu aşkta yeni dönem imkansız
    Sözünü yedi bile ahlaksız
    Bu da bize ders olsun
    Bi tarz olsun
    Sen yazık daha yaşı çok gençsin
    Sana geleceği aşk seçsin
    Yazıyosa alnında muradında
    Acılarımız büyük anılarımız çok
    Sana inanıp sonra ereceğimiz yok
    Kavuşamadık ama deli dolu gezdik
    Bizi yoran her şeyin üzerini çizdik
    Tuttum dileğim aşk bulun içime yoruldum
    Yarası dert olur içime güvendim
    Havalı sarhoşun birine içimde acısı var
    Tuttum dileğim aşk bulun içime yoruldum
    Yarası dert olur içime güvendim
    Havalı sarhoşun birine içimde acısı var

İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  2. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  3. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  4. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  5. Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bana göre aşk yok, bana göre aşk yok şarkısı sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, 26 Mayıs Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alan Serdar Ortaç'ın 2014 Bana Göre Aşk albümünden "Bana Göre Aşk Yok" şarkısının sözleri şöyle... Duydum ki aşk benden düpedüz korkarmış Bu küskün halimden pişmanım çok Kalbimin aynası yüzümün aynası Yalancı şu dünyada bir...

Sayfayı Paylaş