gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı İçin Yazdığı Şarkının Sözleri!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sinan akçıl, ebru şallı, sinan akçıl ebru şallı, sinan akçılın ebru şallıya yazdığı şarkı Sevgili melekler, bu yaza damgasını vurmaya aday albümlerin başında Sinan Akçıl'ın yeni albümü geliyor. Akçıl'ın albümünde yer alan şarkılardan birkaçının sözleri daha albüm piyasaya çıkmadan medyaya sızdı. Son sızan şarkı sözü ise Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı için yazdığı "Güzel Kız" şarkısının sözleri. Esin Övet’in haberine göre, Akçıl’ın yeni albümünde yer alan “Güzel Kız” isimli şarkıyı, sevgilisi Ebru Şallı için yazdı. Yaklaşık 1 ay sonra piyasaya çıkması beklenen albümün şarkıları, daha şimdiden çok konuşulmaya başladı.

sinan-akçıl-ebru-şallı-1.jpg

İşte Sinan Akçıl’ın çok konuşulan şarkısının sözleri

Yine terledi ellerin

Niye yüzüme sürmedin

Ben bir günah işledim

Yalnız seni istedim

Güzel kız, özel kız

İster sev ister kız

Güzel kız özel kız

Sana kalbim

Sabırsız

Evlen

Benimle

Dinlen

Benimle

Durma

Yerinde

Ayın ışığı

Yüzündeyken

Dans et

Benimle.

İşte Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı İçin Yazdığı Şarkının Sözleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı Sinan Akçıl'la Birlikte mi?

Ebru Şallı Sinan Akçıl'la Birlikte mi?

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, bu haber ilk çıktığında pek kimse inanmadı. Zaten mikrofonlar adı geçen isimlere uzatıldığında da haber reddedildi ama ateş olmayan yerden duman tütmez diye boşuna söylenmemiş. 11 yıllık eşinden boşandıktan sonra adı Akçıl'la anılan Şallı, sorulan soruları sürekli "Arkadaşız" diyerek...
  2. Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile ilgili itiraflarının ardından, Akçıl'ın nazik sözlerine Ebru Şallı'dan yanıt gecikmedi. "Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınların başında geliyor. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz" diye konuştu. Sinan Akçıl'ın bu...
  3. İşte Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın Fotoğrafları!

İşte Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın Fotoğrafları!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, bir süredir aşk dedikodularıyla magazin basınının gündeminde olan ancak şimdiye kadar fotoğrafla görüntülenemeyen Ebru Şallı ve Sinan Akçıl sonunda İtalya'da görüntülendiler. 3 aydır gizli saklı yaşadıkları aşklarıyla magazin basınına bomba gibi düşen çift tatil için gittikleri İtalya’da ilk kez...
  4. Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

sinan akçıl ebru şallı, sinan akçıl haberleri, ebru şallı haberleri Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl aşkı doludizgin devam ederken, sevgililer günü dolayısıyla Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya bir mektup yazdı. Aşkını ve sevgisini bu mektupta dile getiren Akçıl'ın işte o duygu satırlarla dolu mektubu... Senin bana gülüşün,benim o an ölüşüm sözlere...
  5. Ebru Şallı Sinan Akçıl Ayrılığa Fazla Dayanamadı !

Ebru Şallı Sinan Akçıl Ayrılığa Fazla Dayanamadı !

Star 'ın haberine göre, Akçıl'ın Şallı için yaptığı "Vazgeçilmezim" şarkısı, iki sevgiliyi yeniden bir araya getirdi. Şarkıdan çok etkilenen Şallı, "ilişkiye devam" kararı aldı. Şallı ve Akçıl'ın geçen yaz yat gezisiyle yaptıkları yaz tatilleri çok konuşulmuş ve ikilinin sıcak görüntüleri magazin manşetlerinden inmemişti. Akçıl'ın Şallı'yı etkileyelen şarkısının sözleri...

Sayfayı Paylaş