gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Size Ares Hakkında Bilgiler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ares Programı Hakkında Bilgi Ares Hakkında Bilgi Ares Hakkında Bilgiler

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Ares Programı hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu sayfamızda merak ettiğiniz ve bilmediğiniz Ares hakkında ki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ares açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ortamı oluşabilmesine olanak tanır. Ares Galaxy veya Ares Regular olarak da bilinir.

Çok Kaynaklı İndirme Ares, otomatik olarak birden fazla kaynağı bulur ve indirmeye başlar, bu indirme hızınızda önemli ölçüde fark oluşturur.

Düzenli Kütüphane Ares, paylaşmakta olduğunuz dosyaları kategorilere ayırmanıza, arama yapmanıza vb. olanak tanır.

Tümleşik Ses/Görüntü Oynatıcı Ares, indirmekte olduğunuz dosyaları indirme işlemi tamamlanmadan önizleme veya öndinleme yapmanızı sağlar

İşte Size Ares Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ares Programı Hakkında Bilgi

Ares Programı Hakkında Bilgi

Ares Programı Hakkında Bilgi rica ediyorum lütfen bana bu konuda ayrıntılı yardım edin.
  2. İşte size Ayşe Arman Hayatı Kısaca bilgileri

İşte size Ayşe Arman Hayatı Kısaca bilgileri

Ayşe Arman Kimdir Ayşe Arman Hayatı Kısaca Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda genellikle kadın erkek ilişkileri üzerine yazıalr yazan ünlü gazeteci Ayşe Arman biyografisi hakkında ki bilgilerini bizden Ayşe Arman hayatı hakkında bilgiler isteyen tüm arkadaşlarımız için paylaşıyoruz. 9 Aralık 1969 Adana’da doğan Ayşe Arman,kendisi dahil 3 kardeştir. Alman olan annesi Veronica...
  3. Berat Kandili Hakkında Bilgi istiyorum sizden

Berat Kandili Hakkında Bilgi istiyorum sizden

Hepinize hayırlı ve bol bereketli bir gün diliyorum ve aranızda dini bilgiye sahip olan arkadaşlarım var ise o arkadaşlarımdan Berat Kandili Hakkında Bilgi istiyorum.
  4. 3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi istiyorum sizden

3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi istiyorum sizden

Selam arkadaşlar aranızda tarih ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarım var ise o arkadaşlarımdan 3. Selim Ailesi Hakkında Bilgi rica ediyorum. Şimdiden çok sağolun.
  5. İşte Kadir Suresinin Sırları Hakkında Bilgiler

İşte Kadir Suresinin Sırları Hakkında Bilgiler

Kadir Suresinin Sırları Nelerdir Kadir Suresinin Sırları Hakkında Bilgi Daha önce Kadir Suresinin anlamını sizlerle paylaşmıştık melekler. Bu konumuzda da Kadir suresinin sırları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Kadir suresinin sırları hakkında bilgi vermek istiyoruz sizlere... Kadir Suresi, 5 ayetten oluşur ve Mekke’de nazil olmuştur....

Sayfayı Paylaş