gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Aslı Nimet Altaylar Biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aslı Nimet Altaylar hayatı Aslı Nimet Altaylar Biyografisi

Kanal D'nin sevilen komedi dizilerinden biri olan Akasya Durağı dizisinde Gülbin rolünü canladıran tiyatrocu ve dizi oyuncusu olan Aslı Nimet Altaylar'ın resimleri görsellerini az önce sizlerle paylaşmıtık Melek'ler. Şimdi ise Aslı Nimet Altaylar kimdir diyenler için Aslı Nimet Altaylar hakkında kısa bilgi sunuyoruz arkadaşlarım.

Aslı Nimet Altaylar 1980 yılında Rize'de dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine Çiçek Taksi dizisiyle 1995 yılında başlamıştır. Rol aldığı yapımlar;

Çiçek taksi(1995),
    Ayrılsak da beraberiz(1999),
    Tatlı hayat(2001),
    Hititler(2002),
    Giz(2003)
    Yabancı Damat

Oyuncu şu an Akasya Durağı dizisinde rol almaktadır.

İşte size Aslı Nimet Altaylar Biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  2. Aslı Altaylar hayatı

Aslı Altaylar hayatı

aslı altaylar asli altaylar aslı biyografi hayatı çiçek taksi aslı altaylar hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, yaşı, aslen nereli, nereli, oynadığı diziler, kaç yaşında, dizileri, filmleri, haberler, akasya durağı, resimleri "Akasya Durağı" adlı dizide Hallederiz Kadir'in Gülübik diye hitap ettiği eşi yani gerçekte ki adı Aslı Altaylar olan...
  3. Aslı Nimet Altaylar Resimleri istiyorum

Aslı Nimet Altaylar Resimleri istiyorum

Merhaba kızlar sizden bir çok dizide yardımcı oyuncu olarak rol alan Aslı Nimet Altaylar Resimlerini paylaşmanızı istiyorum tabi mümkünse :) Ben Aslı Nimet Altaylar'ın oyunculuğunu beğeniyorum.
  4. Aslı Nimet Altaylar Kimdir biyografisini paylaşın

Aslı Nimet Altaylar Kimdir biyografisini paylaşın

Merhaba arkadaşlar sizden ünlü oyuncu Aslı Nimet Altaylar hakkında hayati bilgilerini istiyorum merak ediyorum Aslı Nimet Altaylar Kimdir diye biyografisini paylaşırsanız merakım gider:)
  5. Hayranları için Aslı Nimet Altaylar Fotoğrafları

Hayranları için Aslı Nimet Altaylar Fotoğrafları

Aslı Nimet Altaylar Resimleri Aslı Nimet Altaylar görselleri En son sevilen ve beğeniyle izlenilen Akasya Durağı dizisinde rol alan Aslı Nimet Altaylar'ın hayranları için bu sayfamızda başarılı oyuncu Aslı Nimet Altaylar resimleri paylaşıyoruz Melek'ler. Bizden Aslı Nimet Altaylar fotoğrafları isteyen tüm misafirlerimiz sizleri bu sayfamız davet ediyoruz.

Sayfayı Paylaş