gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Doğal Dudak Kremi Tarifi Doğal Dudak Kremi Tavsiyesi
    Bu soğuk havalar cildinizi kuruttu ya peki cildinize göre daha hassas olan dudaklarınız ne alemde? Dudaklarınız artık soğuktan ve kuruluktan çatlak ve sağlıksız bir hal mi aldı? O halde size doğal bir dudak kremi tarifi sunuyoruz Melek'ler.

Malzemeler
    1 Çorba kaşığı vazelin
    1 Çay kaşığı portakal yağı
    1 çay kaşığı jojoba yağı
    1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı

Hazırnalışı
    Malzemelerin tamamını karışıtırın ve bir kapta saklayın bu karışımı bitene kadar kullanabilirisiniz.

İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi tarifi arıyorum:S Arkadaşlar dudaklarım çok kuru ve piyasadaki ürünleri çok denedim hiç etki etmedi acaba diyorum bu sefer doğal mı uygulasam.
  2. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  3. Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır İşte Tarifi...

Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır İşte Tarifi...

evde selülit kremi evde selülit kremi yapımı Selülit sorunu pek çok kadının başının derdidir melekler :) Bu sevimsiz sorun genç yaşlı, zayıf şişman dinlemeden herkeste çıkabilir. Piyasada satılan yüzlerce üründen birini kullanabileceğiniz gibi evde kendiniz de selülit kremi yapabilirsiniz. Bu yazımızda evde selülit kremi yapımı başta olmak üzere doğal bakım kremlerinden bahsedeceğiz...
  4. Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

dudak dolgunlaştırıcı, doğal dudak dolgunlaştırıcı, doğal ruj tarifi İnce dudaklarından şikayetçi olan bayanlar genelde dudak dolgunlaştırıcı kullanıyor yada dudaklarına silikon enjekte ettirerek botoks uygulamasını tercih ediyor. Herhangi bir müdahaleye kalmadan tamamen doğal malzemeler ile elde edeceğiniz tarif ile bitkisel rujla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudakları kalınlaştıran...
  5. Bebeğiniz İçin Ev Yapımı Doğal Pişik Kremi Tarifi (Suna Dumankaya)

Bebeğiniz İçin Ev Yapımı Doğal Pişik Kremi Tarifi (Suna Dumankaya)

pişik krem, doğal pişik kremi, ev yapımı pişik kremi Sevgili melekler, bebek bakımında en sık rastlanan sağlık problemlerinden biri pişiklerdir. Hemen her bebekte meydana gelebilen pişik, bebeğin canını son derece yakar. Piyasada pişiği geçiren krem ve merhem çeşitleri bulunduğu gibi pişik kremini siz de evinizde yapabilirsiniz... Pişiği geçirmek için 1 kahve fincanı talk...

Sayfayı Paylaş