gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Konu, 'Diş Sağlığı ve Diş bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Diş Beyazlatma Yöntemleri Doğal Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sağlıklı dişlere sahip olmak için, gerekli bilgileri içeren bir konuya değiniyor ve diş sorunları arasında yer alan sararmış dişler için çözüm olacak bir konuya değiniyoruz. Evde doğal diş beyazlatma yöntemleri aktarıyoruz sizlere.[​IMG]
    Bembeyaz dişlere sahip olmak, rahatça gülebilmek hepimizin isteğidir.

Sizlere dişleri doğal yollarla beyalatma ve beyaz dişlerin sararmasını önleme formüllerini veriyoruz.

Diş beyazlığı insanın kendine güveni, mutlu olması, ve huzurlu bir şekilde gülümseyebilmesi için en az diş sağlığı kadar önemlidir.

Dişleri Beyazlatma ve Parlatma

Bir çay kaşığı kabartma tozu
    Bir tatlı kaşığı öğütülmüş adaçayı

Bu iki malzemeyi karışım yapın. Hazırladığınız karışımla dişlerinizi fırçalayın.

Haftada bir defa olmak üzere, olgun çileğe diş fırçasını batırın ve dişlerinizi fırçalayın.

Bu sayede dişlerinizin parlaklığı sağlanır.

Beyaz Dişlerin Sararmasını Önleme

1 çay kaşığı karbonat
    1/4 limon suyu
    2 damla zeytinyağı

Bu iki malzemeyle bir karışım yapın. hazırladığınız karışım ile dişlerinizi haftada bir fırçalayın.

Sigara, kahve, çay ve kola tüketimini azaltın. İçtikten hemen sonra dişleri temizleyin.

Haftada bir defa olgun çileğin içerisine diş fırçanızı batırın ve dişlerinizi fırçalayın. Bu yöntem ağız kokusunu gidermenize yardımcı olacağı gibi dişlerinizin bembeyaz görünmesini de sağlayacaktır.

Ve son olarak üçüncü yöntem

Kürün hazırlanışı için ihtiyacımız olan malzemeler şunlar

Çeyrek bardak limon suyu
    İki damla zeytinyağı
    Bir çay kaşığı karbonat

Yine isimlerini verdiğim malzemeleri birbirine karıştırdıktan sonra dişlerinizi fırçalıyorsunuz ve bembeyaz dişlere sahip oluyorsunuz!

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çileği hiçç duymamıştımm çok ilginççç :) ama karbonatt limonn karışımını deneyeceğimmm mutlakaaa :D:D

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar karbonat dişe bir vakitten sonra zarar verir. yani bence kullanmayın.

4. sevoşş

sevoşş Forum Okuru

cemo bncede karbonat dişlerine çok zararlıymışz bn denmiştim gerçekten beyazlatıyor ama aynı zamanda dişlerdeki kalsiyumu azaltıyormuş

5. kübüşşş

kübüşşş Forum Okuru

ben de cilegi ilk defa duydum .ama karbonati denemek istiyorum nasil zarar veriyor ki ??

6. Yasmin20

Yasmin20 Forum Okuru

Önceleri çok sağlıklı, ışıl ışıl dişleri olan bir kadındım. Dişlerim öyle güzel, öyle temizdi ki, sigara içtiğim halde parlak dişlere sahip oluşum herkesin dikkatini çekiyordu. Doğumdan sonra hem diş sağlığımı hem de parlak diş rengimi kaybettim. Kaldı ki sürekli dişlerimi fırçalıyor olmama rağmen. Denemediğim yöntem kalmadı diyebilirim. Limondan, karbonata, elmadan, muz kabuğuna kadar, bin türlü yöntemi elden geçirdim.

Son zamanlarda televizyon ekranlarında sıkça karşılaştığınız Parodontax reklamını biliyorsunuzdur. Macunun amacı hassas diş etlerine çare olmak fakat düzenli şekilde kullanıldığında, diş renginde gözle görülür bir şekilde değişim yaratıyor. Bu değişim elbette ki olumlu yönde; ürünü usulüne uygun şekilde kullanırsanız, diş kanaması sorunu yaşıyorsanız, hem kanamadan hem de kötü görünen diş lekelerinden kurtulduğunuzu göreceksiniz. Hemen hemen her markette satışı yapılan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

İşte size Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri istiyorum sizden

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri istiyorum sizden

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri nelerdir lütfen bu konuda yardımcı olun dişlerim sarardı ve kesinlikle doğal yöntemlerle beyazlatmak istiyorum var mı bir öneriniz kızlar?
  2. Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir...

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir...

Evde Diş Beyazlatma Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri Bembeyaz dişlerinizle, kendinize güvenerek gülümsemek istiyorsanız bitkisel yöntemlerle evde diş beyazlatma önerilerimizi uygulayın...Artık gülümsemelerinizi gizlemeden rahatça gülücükler saçın etrafınıza...Bu arada dişlerinizi düzenli fırçalamayı da ihmal etmeyin güzel meleklerim....A dan Z ye diş bakımı hakkında da bilgi alabilirsiniz......
  3. Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

doğal yöntemlerle diş nasıl beyazlatılır,dişleri beyazlatmak için doğal yöntemler,dişleri beyazlatan besinler,evde diş beyazlatma,diş beyazlatma yöntemleri hakkında bilgiler Beyaz dişler ve ışıltılı bir gülümsemeye sahip olmak herkesin isteğidir. Ancak çay ve sigara gibi dış etkenler, dişlerin beyazlığını kaybetmesine neden olmaktadır. Bu besinler diş beyazlatıyor Çilek: Güzel tadı...
  4. Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Parlak ve beyaz dişlerimiz olmasını hepimiz isteriz. Sararan ve gün içinde çay , kahve ile renk değiştiren dişlerimizi evde kendimiz beyazlatabiliriz. Bunun için yapılması gereken bazı uygulamalar ile ilgili bilgi verelim istedik. Dişlerin, sert fırça ile fırçalamak ve sert fırçalamak daha sarı olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle fırçalama işleminde orta sertlikte fırça kullanmak ve yukarıdan...
  5. Evde doğal yollarla diş beyazlatma

Evde doğal yollarla diş beyazlatma

Gülümseme, iki kişi arasındaki buzları kırmanın en kolay ve etkileyici bir yoludur. Sağlıklı, parlak dişler ile sevecen bir gülümseme en sıradan yüzleri dahi çekici yapar. Dişlere bakım yapılmaması sonucu kirlenen, soluk ve renksiz dişler ile gülümseme insanlar için bir sorun haline gelmektedir. Peki, parlak beyaz dişlere sahip olmak için ne yapılabilir? İnci gibi beyaz dişler elde etmek için...

Sayfayı Paylaş