gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Güzel Anlamlı Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güzel Anlamlı Sözler En Güzel Anlamlı Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda anmalı en güzel olan söylenmiş sözleri sunuyor ve anlamlı güzel sözler arayan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, en güzel anlamlı sözler burada diyoruz!

Aynaya Bakacağına, Üstündeki Elbiselere Bak. BARACCİO

Her Aşık, Şairdir. EFLATUN

Gençliği anlamaz hale gelmişseniz, dünyadaki işiniz bitmiş demektir. Hz. Ali

Para Önden Gidip İnsana Bütün Yolları Açar. SHAKESPEARE

Çoğu Kötülüğün Başı, Para Sevgisidir. ANONİM

Sanat Ne Kadar Uzun Tanrım, Hayat Ne Kadar Kısa.! GOETHE

“Esnek insanlar asla kırılmazlar” B.Karim

“Eğitimin amacı boş bir zihnin yerine, açık bir zihin koymaktır” M.S.Torbes

Tartışırken, Doğruluk Hep Kaybolur. SYRUS

Öldükten Sonra Unutulmak İstemiyorsanız Ya Okumaya Değer Şeyler Yazın Yada Yazılmaya Değer Şeyler Yapın. FRANKLIN

Ansızın Yükseliveren Kişiler Pek Beğenilirler. Ama Toprağa Hızla Basın Bir Kere, Tozun, Samanların, Tüylerin Yükseldiğini Göreceksiniz. HARE

Zamanın Azaltamadığı, Yumuşatamadığı Üzüntü Yoktur. CİCERO

Üzüntü Bir İlaçtır. WİLLİAM COWPER

Ağır Bulutlar Gibi, Ağır Yüreklerde Sularını Akıtınca Rahatlarlar. RİVAROL

Malını Veren Az Vermiş Sayılır. İnsanın Kendisini Vermesi Gerekir. HALİL CİBRAN

Yalnız Verilene Bakma; Verene De Bak. SECENA

Büyük Armağan Veren, Büyük Armağan Umar. MARTİAL

Hediye Atın Dişlerine Bakılmaz. ST.JEROME

Temiz Bir Vicdan Kadar Yumuşak Hiçbir Yastık Yoktur. FRANSIZ ATASÖZÜ

Kendi Yüreğinden Korktuğum Kadar Ne Papadan,Ne De Papazlardan Korkuyorum. LUTHER

Tartışmalarda Yapılan Benzetmeler, Aşkta Söylenen Şarkılara Benzerler. Hiçbir Şeyi Kanıtlamazlar. PRİOR

Bir Tutsağın Boynuna Geçirdiğiniz Zincirin Öteki Ucu, Kendi Boynunuza Takılıverir. EMERSON

Bir Ulus; Yarısı Hür, Yarısı Tutsak Olursa Yaşayamaz. LİNCOLN

Zayıfların Haklarını Korumak İçin Konuşmayanlar, Tutsaklardır. LOWELL

Umut, Yoksulun Ekmeğidir. THALES

Tarafsızlık, Bir İlke Olarak Sürüp Giderse, Zayıflık Olur. KOSSUTH

Gülümseme iki insan arasındaki en kısa mesafedir Victor Borge

Tarafsızlık, Geri Tepen Bir Armağandır. BARACCIO

Çok Süslenenlere Bakın; Hepsi de Gizlenmek İstiyordur. ARİSTO

Hiç Giyinmeyen Bir Güzel, En İyi Biçimde Giyinmiş Demektir. PHİNEAS FLETCHER

Hastalar İçin Hayat Oldukça, Umut Da Vardır. CİCERO

Umut Olmadan, Umut Edilen Ele Geçirilemez. LİESHERAK

Umut, Çalışkanların Rüyasıdır. PLİNİUS

Kadınların Umudu Gün Işığında Örülmüştür; Bir Gölge, Onları Karartır. GEORGE ELİOT

Umut,Genç Tutkuların Dadısıdır. BİCKERSTAFF

Yaşayanlar İçin Umut Her Zaman Vardır. Umutsuzluk, Ölüler İçindir. THEOKRİTOS

Umutsuzluk, Sersemlerin Elde Ettiği Bir Sonuçtur. DİSRAELİ

İşte size Güzel Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anlamlı resimli güzel sözler

anlamlı resimli güzel sözler

Güzel resimli mesajlar anlamlı resimli sözler - En güzek anlamlı acı dolu sözler Kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumlarda belki de derdinizi resim üzerinde bir yazı anlatacaktır. Sözün bittiği yerde belkide facebook profillerinizden ya da başka şekilde telefonlarınızdan bu güzel anlamlı aşk kokan, yüreği yaralı kişilerin güzel sözlerini sizlere sunuyoruz. Güzel ve resimli sözler arasından...
  2. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  3. Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

# 1. Herkes, insanlığı değiştirmeye çalışıyor, kimse, kendini değiştirmeyi aklından geçirmiyor.* # 2. Basit bir insan zamanını nasıl öldüreceğini, değerli bir insan da nasıl kazanacağını düşünür. # 3. Kibir, bele bağlanmış taş gibidir. Onunla ne yüzülür nede uçulur. # 4. Sevmek, birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır. # 5. Bir fikrin acemi savunucusu, usta saldırıcısından daha...
  4. İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

Gül İle İlgili Özlü Sözler, Gül İle İlgili Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden gül ile ilgili güzel sözler isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için, anlamı çok güzel olan ve özel günlerde bile seni seviyorum demek için tek başına yeterli gelen, biz kadınların sevdikleri şeyler arasında ki çiçek olan gülle ilgili özlü sözler paylaşıyoruz...
  5. 2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

2014 Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

aşk sözleri, 2014 güzel sözler, en güzel aşk sözleri En güzel duygusal sözlerden oluşan yeni aşk sözleri arayanlar için sizlere seçmiş olduğum 2014 yılının en romantik sözlerini paylaşıyorum. Kum tanesi bir özlemse seni kumsallar kadar özledim Olmadi sensiz olmadi gözlerim sözünde durmadi agladi yokluguna agladi yüregim seni unutmadi- Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayi...

Sayfayı Paylaş