gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur sözleri Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler, Musa Eroğlu sever misiniz bilmiyorum ama ben çok seviyorum:) Benim gibi Musa Eroğlu şarkıları sevenler için de bu yazımızda Musa Eroğlu Zamansız Yağmur sözleri paylaşıyorum :) İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkı sözleri Melek'lerim;

Ben ayrılık istemedim
    Sebep olanlar utansın
    Ben ayrılık istemedim
    Sebep olanlar utansın
    Hazan değdi yaprağıma
    Mevsim dursun güz utansın
    Hazan değdi yaprağıma
    Mevsim dursun güz utansın
    Çürümüş yaprak gibiyim
    Güz değil bahar utansın
    Çatlamış toprak gibiyim
    Irmaklar çaylar utansın

Dağlar girdi aramıza
    Taş çürüsün yol utansın
    Diken sardı ellerimi
    Naz etmesin gül utansın
    Diken sardı ellerimi
    Naz etmesin gül utansın
    Çiğ düşüyor gözlerimden
    Islanıyor yanaklarım
    Kurumuş toprak gibiyim
    Zamansız yağmur beklerim
    Çiğ düşüyor gözlerimden
    Islanıyor yanaklarım
    Kurumuş toprak gibiyim
    Zamansız yağmur beklerim

İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Musa EROĞLU

Musa EROĞLU

1946 yılında İçel'in Mut Kazası'nda doğmuşum. Ortaöğrenimimi Mut'ta tamamladım. Mut'ta eğitmenler çoktu, o zamanlar. 1953'lerde, 2500 nüfuslu bir ilçeydi, Mut. Bizim köy Kumaçkuru Köyü. 1870'lerde Malatya'dan Adana'ya gelenlerin, Cumhuriyet öncesi siyasal yapının verdiği bir görüntünün yansımaları olan uçbeyliklerin teşekkülüyle oluşmuş bir yerleşim vardı....
  2. Musa Eroğlu  Mihriban

Musa Eroğlu Mihriban

Sarı saçlarını deli gönlüme Bağlamışım çözülmüyor mihriban mihriban Ayrılıktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Yar değince kalem elden düşüyor Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor Lambada titreyen alev üşüyor Aşk kağıda yazılmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Tabiblerde ilaç yoktur yarama Aşk değince ötesini arama Her nesnenin bir bitimi var ama Aşka hudut...
  3. Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de...

Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de...

musa eroğlu, mersin konseri, 17 haziran 2011, yeri ve zamanı, fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Musa Eroğlu'nun 17 Haziran'da Mersin'de vereceği konserin bilgileri şöyle; Yer :Mut Kale Festival Alanı - Mut / Mersin Tarih: 17 Haziran 2011 Cuma 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri
  4. İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözleri Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda son zamanların beğenilen yeni şarkı listeleri arasında yer alan Sercan Ayrılıkla Ben şarkısı sözleri sunuyor ve ayrılık acısı çeken tüm arkadaşalrımıza bu şarkıyı armağan ediyoruz. Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına Katlanırım Ben Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına...
  5. Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkısını biliyorsanız bana acil tarafından sözlerini de yazmanızı rica ediyorum lütfen Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum!

Sayfayı Paylaş