gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Petek Dinçöz Çekil Şarkısının Sözü Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 albümleri arasında yer alan ve bu yıla damgasını vuracak olan şarkılara sahiplik edecek olan Petek Dinçöz 2012 albümü şarkıları arasında ki Çekil adlı şarkının sözlerini sizler için paylaşıyor ve bu şarkının sözlerini bizden rica eden tüm misafirlerimize işte size Petek Dinçöz Çekil şarkısı sözleri diyoruz!

Artık Sana Gölge Etmiyorum
    Hangi Rüzgara Kapılırsan Kapıl
    Eğer Eğleniyorsan Bu Halinle
    Çekip Gidenlerin Arasına

Çekil Çekil Hayatımdan
    Kırık Dökük Yaşantımdan
    Bir Parçasın Sen Aldırma
    Düştüm Desemde Kaldırma

Kaldırın Kolları Aşk Denen Sonları
    Geçtik O Yolları Başa Dönüyor
    Tatlı Yalanları Mutlu Masalları
    Boş Verin Onları Kim Yazıyor

Çekil Çekil Hayatımdan
    Kırık Dökük Yaşantımdan
    Bir Parçasın Sen Aldırmam
    Düştüm Desemde Kaldırma

Çekil Çekil Hayatımdan
    Kırık Dökük Yaşantımdan
    Bir Parçasın Sen Aldırmam
    Düştüm Desemde Kaldırma

İşte size Petek Dinçöz 2012 Çekil Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Git İşine

Petek Dinçöz - Git İşine

gel demiyorum ben bile bile kal demiyorum hadi sana güle güle git git işine yüzüne bakmam düşme peşime nasıl inandım bir kere kandım aldanırım sanma iki kere ah ölmelimiyim sana sonunda dönmelimiyim sözümü tuttum seni unuttum geriye dönmem ben delimiyim gel demiyorum ben bile bile kal demiyorum hadi sana güle güle git git git işine yüzüne bakmam düşme peşime nasıl inandım bir kere kandım...
  2. İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözleri Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda son zamanların beğenilen yeni şarkı listeleri arasında yer alan Sercan Ayrılıkla Ben şarkısı sözleri sunuyor ve ayrılık acısı çeken tüm arkadaşalrımıza bu şarkıyı armağan ediyoruz. Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına Katlanırım Ben Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına...
  3. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.
  4. Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada

Petek Dinçöz Çekil Sözleri isteyenler için burada

Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözleri Petek Dinçöz Çekil Şarkısı Sözleri Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü Geçtiğimiz günlerde sizlere Petek Dinçöz topuz saç modellerini sunmuştuk. Şimdi de giyimi ve kuşamıyla her zaman beğeni toplayan Petek Dinçözün yeni albümü şarkıları arasında yer alan Petek Dinçöz Çekil şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Artık sana gölge etmiyorum Hangi...

Sayfayı Paylaş