gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte size Sütlü Zencefil Çayı Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sütlü Zencefil Çayı Tarifi Sütlü Zencefil Çayı Nasıl Yapılır

Merhaba Sevgili Melek'ler, zencefil sever misiniz bilmem ama zencefilin faydaları hakkında bilgi edinirseniz eminim sevmesenizde tüketirsiniz ya da seversiniz :) Konuyu daha fazla dağıtmadan ve uzatmadan sizlere sütlü zencefil çayı tarifi sunuyor ve bizden sütlü zencefil çayı nasıl yapılır diye bilgi isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.

Bir fincan için:

-İki dilim taze zencefil
    -Yarın fincan süt
    -Sıcak su

Hazırlanışı:

Zencefili rendeleyebilir veya ince ince doğrayabilirsiniz. 2 dilim zencefili başka bir bardağa koyun üzerine sıcak su koyun ardından yarım fincan kaynamış sütü zencefilin üzerine ilave edin. Dilerseniz süt ve zencefil karışımınıza 1 çay kaşığı ilave ederek tatlandırabilirsiniz. Afiyet olsun.

İşte size Sütlü Zencefil Çayı Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Maranki'den Zencefil Çayı Tarifi

Ahmet Maranki'den Zencefil Çayı Tarifi

Ahmet Maranki zencefilin yararları zencefilin faydaları Ahmet Maranki Ahmet Maranki zencefil çayı Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki özellikle ağrı kesici ve gevşetici özelliği sebebiyle zencefil çayını tavsiye ediyor melekler :) Tarifi ise yazımızda ..:tik: Başınız ağrıdığında veya migreniniz azdığında hemen ağrı kesici ya da aspirin içmenize gerek yok. Bir bardak...
  2. Sütlü Simit Tarifi istiyorum sizden

Sütlü Simit Tarifi istiyorum sizden

Selam kızlar geçenlerde eltimin kız kardeşine çaya gittik çayın yanında çok hoş ikramlıklar yapmıştı Sütlü Simit de vardı ama utandım tarifini isteyemedim acaba aranızda Sütlü Simit Tarifini bilen var mı?
  3. Sütlü Un Çorbası Tarifi istiyorum sizden

Sütlü Un Çorbası Tarifi istiyorum sizden

Selam hanımlar çocuklarım için hem doyurucu hemde besleyici olan sütlü un çorbasının tarifini istiyorum sizden aranızda bu çorbayı yapmasını bilen varsa yazsın bana da:)
  4. Sütlü Yumuşak Poğaça tarifi istiyorum sizden

Sütlü Yumuşak Poğaça tarifi istiyorum sizden

Komşularım geldiğinde ve pazar kahvaltılarında ve çocuklarım istediğinde yapabileceğim Sütlü Yumuşak bir poğaça tarifi istiyorum sizden evet mümkünse yumuşak olsun ne ben ne de benim evdekiler sert poğaça sevmiyoruz:)
  5. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş