gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Sizlere Güven Murat Akpınar Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Bir Fırtına Tuttu Bizi Türküsü Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkı Sözü

Dün Beyaz Showa çıkan Güven Murat Akpınar muhteşem sese sahipmiş meğer..İşte sizlerler bu şarkının sözlerini paylaşıyorum meleklerim..Biliyorsunuz ki Güven Murat Akpınar Suskunlar adlı dizide oynuyor...Dizide seslendirilen Nereden Bileceksiniz Şarkı sözünü de buradan bulabilirsiniz...

Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkı Sözü

Bir Firtina tuttu bizi, deryaya kardi.
    O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi.
    O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi.

Mapushanede yata yata,yanlarim cürüdü.
    Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü.

Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü.

Yeni Cezve yeni Cezve, kaynar kaynamaz oldu.
    O benim nazli yarimin dilleri, söyler söylemez oldu.
    O benim nazli yarimin dilleri, söyler söylemez oldu

İşte Sizlere Güven Murat Akpınar Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Bir Fırtına Tuttu Bizi

Zara - Bir Fırtına Tuttu Bizi

bir fırtına tuttu bizi akor bir fırtına tuttu bizi nota zara mapushanede yata yata mapushanede notaları Bir Firtina tuttu bizi, deryaya kardi. O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi. O bizim Kavusmalarimiz a yarim, Mahsere kaldi. Mapushanede yata yata,yanlarim cürüdü. Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü. Pencerden baka baka a yarim, ela gözler süzüldü. Yeni Cezve yeni...
  2. Iska İbrahim'in Bir Fırtına Tuttu Şarkının Sözleri

Iska İbrahim'in Bir Fırtına Tuttu Şarkının Sözleri

Iska İbrahim Bir Fırtına Tuttu Şarkı Sözlerini arıyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?
  3. Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözü Beyaz Show

Bir fırtına tuttu bizi şarkı sözlerini istiyorum sizden, dün gece Beyaz Show da Güven Murat Akpınarın söylediği türkünün sözlerini istiyorum sizden kızlar.
  4. Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show)

Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show)

Güven Murat Takpınar - Bir Fırtına Tuttu Bizi (Beyaz Show) da dün gece söylediği şarkının sözlerini yazar mısınız acaba arkadaşlar?
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş