gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Suna Dumankaya'dan Selülitlere Karşı Soğan Kabuğu...

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Soğan Kabuğu İle Selülit Tedavisi Selülite Karşı Soğan Kabuğu Suna Dumankaya Selülit

Selülitlerden artık bıktım diyorsanız Suna Dumankaya'nın soğan kabuğu mucizesine kulak verin...İşte belkide artık selülitin s si bile kalmayacak bu formülle..Herşeyi denedim ama kurtulamadım diyenler bu önerilere kulak verin..İşte soğan mucizesi ....İşte buda Ahmet Maranki selülit formulü...

Selülitlere karşı soğan kabuğu

Suna Dumankaya'dan doğal güzelliğin sırları...

Cildim çok kuru. Güneş bu kurumanın iyice artmasına yol açtı. Çeşitli bakım ürünleri kullanıyorum ama hiç birinden tam yarar sağlayamıyorum. Cildime nasıl nem katarım? Mine Y. / Antalya

Haftada 2 kez, 2 çorba kaşığı buğday çimi ile yarım fincan havuç suyunu karıştırıp için. Ayrıca yine haftada en az 2 kez; 1 tatlı kaşığı öğütülmüş buğday çimi suyu, 1 yumurtanın sarısı ve 1 tatlı kaşığı zeytin yağını karıştırıp tüm cildinize yayın. Bu karışımı 20 dakika cildinizde beklettikten sonra yıkanın.
    SELÜLİTLERE KARŞI SOĞAN KABUĞU

Selülitlerimle başım dertte. Piyasadaki kremlerin çoğunu denedim ama selülitlerimi gideremedim. Ne yapmamı önerirsiniz? Eda B. / Ankara

Öncelikle selülitlerinizden bir anda kurtulamayacağınızı bilin. 5 yemek kaşığı yeşil çam iğnesi ve 5 yemek kaşığı soğan kabuğunu doğrayın. 5 yemek kaşığı kuşburnunu uçlarını kestikten sonra blender'dan geçirin. Çamdallarını ve soğan kabuklarını, kuşburnuyla birlikte çelik bir tencerenin içine atıp 10 dakika kaynatın. Bu karışımı ateşten aldıktan sonra üzerini bir örtüyle örtün ve tıpkı yoğurt mayalar gibi ertesi sabaha kadar bekletin. Süzdükten sonra sabah, öğlen ve akşam bu karışımdan birer çay bardağı için. Bu formülü 4 ay boyunca düzenli olarak uygulayın.
    UYKU PROBLEMİNE PAPATYALI REÇETE

Yaz başından beri uyku problemi çekiyorum. Aşırı nemden dolayı gözüme uyku girmiyor. Bu durum gün içinde beni yorgun düşürüyor. Sorunumu nasıl aşarım? Neslihan S. / İstanbul

1'er tutam melisa otu, papatya ve anasonla bir parça meyankökünü, 250 gram suyun içinde 2 dakika kaynatın. Her akşam yatmadan önce bu çaydan bir fincan için. Sorununuz çözülmezse, mutlaka bir uzmana görünün.

SunaDumankaya

İşte Suna Dumankaya'dan Selülitlere Karşı Soğan Kabuğu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya'dan sakal dökülmesine karşı sarmısak kürü

Suna Dumankaya'dan sakal dökülmesine karşı sarmısak kürü

sarımsak sakal sakal sarımsak sac dökülmesine karsi sarimsak saç dökülmesine karşı kürü saç kürü Erkeklerin korkulu rüyası sakal dökülmesine karşı Suna Dumankaya tamamen doğal bitkisel formülü öneriyor sakal dökülmelerine karşı Dumankaya'nın önermiş olduğu bitkisel formül ise şöyle: Doktorlara göre geneli strese bağlanan rahasızlığa bitkisel bir öneride Suna Dumankayadan geldi. Kolayca...
  2. suna dumankaya'dan sac dökümü önerisi....

suna dumankaya'dan sac dökümü önerisi....

saclarımız her kadın için cok önemlidir...o yüzden saclarımıza gerekn bakımı ve özeni göstermeliyiz...bunun için saclarımıza zaman ayırmalıyız..bazen saclarımız stres olsun,genetik olsun vs. dökülebiliyor o yüzden ne mi ? yapmalıyız buyrun... Bir tutam buğday çimi, bir çay bardağı süt ve bir çorba kaşığı susam yağını karıştırıp püre kıvamına getirdikten sonra saç diplerine masaj...
  3. Suna Dumankaya'dan  Elma Sirkesi Maskesi

Suna Dumankaya'dan Elma Sirkesi Maskesi

Suna Dumankaya Elma Sirkesi Maskesi Suna Dumankaya Elma Sirkesi Kullanımı Cilt bakımına düşkün oplan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, Suna Dumankaya'dan elma sirkeli cilt bakım önerilerini, bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. Cilt Bakım uzmanı Suna Dumankaya; özellikle elma sirkesinin pırıl pırıl saçlar, lekesiz bir cilt ve incecik bir vücuda kavuşmanızda çok önemli...
  4. Suna Dumankaya'dan Saçları Gürleştirici Maske

Suna Dumankaya'dan Saçları Gürleştirici Maske

saç gürleştirici maske saç gürleştirici maskeler Saçlarınızın zayıflığından mı şikayet ediyorsunuz melekler ? Parlak ve canlı saçlar için yapmanız gereken çeşitli maske ve bakım yöntemleriyle saçlarınızla ilgilenmeniz. Bu yazımızda sizlere yardımcı olmak istiyor ve bitkisel bakım uzmanı Suna Dumankaya'nın tarifi saç gürleştirici maske önerisini sizlerle paylaşıyoruz :) Hayalinizdeki...
  5. Suna Dumankaya'dan İsiliğe Karşı Kür Tarifi...

Suna Dumankaya'dan İsiliğe Karşı Kür Tarifi...

İsiliğe Karşı Kür Tarifi Suna Dumankaya'dan İsilik İçin Kür Tarifi Sıcak yaz aylarında terden kaşıntıyla oluşan isilikler için Suna Dumankaya'dan kür tarifi...Limon kürüyle isiliklerden kurtulacaksınız kaşıntı vs vücudunuzda isilikten eser kalmayacak.... Suna Dumankaya'dan isiliğe karşı kür tarifi Sıcak yaz günlerinde isilik küçükten büyüğe herkesin sorunu... Terlemeden dolayı...

Sayfayı Paylaş