gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işte süper bir kompozison

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: işte süper bir kompozison
    güzel resimler canım paylaşım için saol emeğine sağlık

işte süper bir kompozison konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte süper bi siir :)))

işte süper bi siir :)))

Ben AğLamayı Ferdi'den BağLamayı Orhan'dan Uçmayı SüPerman'den Koşmayı MirKeLamdan YoLsuzLuğu Cem Uzan'dan Doğmayı Güneşten, Batmayı Borsadan , Sevmeyi Senden , SeviLmeyi Annemden Öğrenecektim Ki akLıma Bir Şiir GeLdi VazgeÇtim *** ELLerim çiçek Açtı Ağzımda PoğaÇa Madem Yüzme BiLmiyordun Niye Çıktın Ağaca ? Alakaya Maydonoz Bu Ne GüzeL Lacivert Ben UyKuyu Çok Sevdim Yaşasın Cumhuriyet!
  2. işte size süper gifler

işte size süper gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İşte kadın aklı (süper)

İşte kadın aklı (süper)

Biz kadınlar çok zekiyiz biliyoruz.Bu komik olayla keyfiniz yerine gelsin.Buyrun okuyun :D Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp: "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey...
  4. İşte Bir Süper Teknoloji Daha Kavitasyon Cihazı ile Zayıflayın....

İşte Bir Süper Teknoloji Daha Kavitasyon Cihazı ile Zayıflayın....

Kavitasyon Cihazı İle Zayıflama Kavitasyon Yöntemi İle Zayıflama Teknoloji her geçen gün biz kadınların hayatını kolaylaştıracak yardımlar sunuyor. Kavitasyon ile zayıflama da bunlardan birisi.... İşte bu yöntemle zayıflamak daha kolay ve zahmetsiz.... Kavitasyon cihazı yeni geliştirilmiş ve dünyada da popüler olan bir ultrasonik zayıflama sistemidir. Ultrasonik zayıflama...

Sayfayı Paylaş