gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Takı Severlere Kumaş Boncuklu Kolye Yapımı....

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kumaş Boncuklu Kolye Yapılışı Kumaş Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır

İşte meleklerim size değişik bir kolye yapımı hemde resimli tarifyle...Kumaş boncuklu kolyenin nasıl yapıldığını aşama aşama sizlere aşağıda aktaracağım...Özel günlerde misafirliklerde kıyafetinizle uyum içinde kolyeler hazırlamaya ne dersiniz...

Kumaş boncuklu kolye nasıl yapılır?

Bunun için bize 8 orta boy ahşap boncuk, bir parlak kumaş parçası, tel, iğne ve iplik gerekiyor. İşi kolaylaştırmak için dikiş makinesi kullanabilirsiniz.

Sekiz orta boy boncuğu, tele gevşek ve yukarı, aşağı haraket edebileceği şekilde dizin. Tel uçlarından 5 santim kalacak şekilde kumaşı kesin ve kumaşı boncuklu tele geçirin. İki kenarını dikin. (dikiş makinesi iş sürecini hızlandırabilir)

Kumaşı boncuk formunda üzerinden iplikle bağlayın. İşlemi bitirdikten sonra kumaş uçlarını papyon şekline getirin.

Bu tip aksesuar askısız elbiselerde harika görünüyor.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2012
İşte Takı Severlere Kumaş Boncuklu Kolye Yapımı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takı Severlere

Takı Severlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. en güzel boncuklu kolyeler

en güzel boncuklu kolyeler

rengarenk herseyle kullanabileceginiz kolyeler buyrun melişler........................
  3. Boncuklu kolye dünyası

Boncuklu kolye dünyası

kolye dünyası boncuk kolye modelleri BONCUKLU TAKILARDAN HOŞLANIYORSANIZ BİRDE BEN KENDİMDE YAPIYORUM DİYORSANIZ HEM BASİT HEM ŞIK SİZLERE ÖRNEK OLABİLECEK TAKILAR BURDA RENGARENK MODELLERİ İSTERSENİZ KENDİNİZDE YAPABİLİRSİNİZ ......
  4. Bol boncuklu kolyeler

Bol boncuklu kolyeler

Biz kadınların en çok sevdiği şeylerden biride vazgeçilmez takılarımızdır.Sevdiğiniz bir çok kolyeniz vardır.''Onu mu taksam bunu mu ?'' diye hep tereddütte kalırsınız.Ama artık tereddüte son:D Çünkü artık bir çok boncuğun ve kolyenin iç içe geçtiği kolyeler moda.Ben sizlere bir kaç örnek ile sunayım.Buyrunuz. O kadar çok boncuk varki ve o kadar çok kolye bir araya gelmişki ayırt...

Sayfayı Paylaş