gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tan Sevda şarkısı sözü Tan Sevda şarkısının sözleri

Sevgili melekler, Tan hayranlarına sesleniyoruz, genç şarkıcının az önce paylaştığımız şarkısı Yok 'un ardından bu konumuzda da Tan Sevda şarkısı sözü ile karşınızdayız. Hayranları için işte Tan Sevda şarkısının sözleri... :)

Hep canımı yakar yüzüme bakar
    En çirkin haliyle önüme çıkar yalnızlık
    Bende kara bir talih bunca yıl geçti
    Gelmedin üstüme zalim mutluluk
    Sevda sevda bunca yıl bekletip bir gün elbet dönecek mi
    Sevda bu büyük yalnızlığın hesabını ödeyecek mi
    Sevda sevda bunca yıl bekletip bir gün elbet dönecek mi
    Sevda bu büyük yalnızlığın hesabını ödeyecek mi

İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Mona Lisa 'nın Torunları

İşte Mona Lisa 'nın Torunları

monolisa, resimleri, torunları, resimleri, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Mona Lisa’nın güzel torunları meleklerim . Nasılda benziyorlar değil mi? İtalya Toscana düklüğünün iki prensesi Irina ve Natalia Strozzi Mona Lisa’ya modellik yapan Lisa Gherardini’ninn 15. kuşaktan torunları... Kendilerine “Modern Mona Lisa’larız biz” diyorlar. Irina ve Natalia Strozzi, aynı pozu...
  2. Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri istiyorum sizden akradaşlar bana Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözlerini yazın.
  3. 80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

Seksenler Dizisi Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri Seksenler Dizisinde Çalan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkı Sözleri Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan 80ler dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor melekler :) Konusu kadar o dönemde çalınan şarkıların da ilgi çektiği dizide Ayla Algan'ın o zamanlar seslendirdiği Bir Sevda Geldi Başıma adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...
  4. Şarkıcı Tan'dan Yok Şarkısının Sözleri

Şarkıcı Tan'dan Yok Şarkısının Sözleri

Tan Yok şarkı sözleri Tan Yok şarkısı sözü Daha önce Profesör adlı şarkısının Sözlerini paylaştığımız genç şarkıcı Tan 'ın Yok şarkısı ile karşınızdayız melekler :) İşte Tan Yok şarkı sözleri... :) Bu sıralar hiç halim yok gülmeye Güvenerek daha fazla vermeye Pişman oldum yüzüm yok geri dönmeye Sevindiğim o küçücük şeylerde kabullendim Bu bambaşka yerlerde anladım ki Senin kokun ellerde...
  5. Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Selam kardeşlerim sizden bir ricam olacak Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum paylaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş