gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Işte tarkan'ın yeni aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BİLGE ÖZTÜRK'TEN AYRILDIKTAN SONRA HAYATINI KİMSEYİ SOKMAYAN TARKAN, NEŞE ERBERK AJANS'TA YURT DIŞI TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞAN NİL ÖZALP İLE BİRLİKTE...

Geçtiğimiz yıl altı yıldır birlikte olduğu Bilge Öztürk'le yollarını Tarkan'ın, yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor. Tarkan'ın yakın çevresinden alınan bilgiye göre ünlü şarkıcı, üç aydır Neşe Erberk Ajans'ta yurt dışı temsilcisi olarak çalışan ve albüm hazırlığında olan Nil Özalp ile birlikte...

Özalp, Tarkan'ın menajeri Uygar Ateş'in de yakın dostu. Üniversite mezunu olan Özalp, Neşe Erberk Ajansı'nın mankenlerle yurt dışı bağlantılarını sağlıyor. Şarkı sözü yazan Özalp, bir süredir albüm hazırlığı içinde ve bu konuda da Tarkan'dan destek alıyor.

Üç aydır sık sık bir araya gelen ikilinin sıcak temas içinde oldukları ancak bunun ortaya çıkmaması için büyük çaba sarfettikleri söyleniyor.

Işte tarkan'ın yeni aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ın yeni albümü

Tarkan'ın yeni albümü

tarkan melekler mekanı Tarkan'ın yeni albümü Tarkan'ın, müzik anlayışını tamamen değiştirdiği farklı bir sound'la hazırlanan yeni albümü "morfoz" bugün müzikmarketlerdeki yerini aldı. İmajını yenileyen, kısacık kestirdiği saçları ve takım elbisesiyle, ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz'ın objektifine bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız haliyle poz veren ve bu pozları...
  2. Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

tarkanın sevgilisi kim tarkanin sevgilisi kim tarkanın varmı tarkan sevgilisinin adı YENİ SEVGİLİYLE TATİLE ÇIKTI! BİLGE ÖZTÜRK'TEN GEÇEN MAYISTA AYRILAN TARKAN, YENİ KIZ ARKADAŞIYLA DÖRT GÜN ÖNCE TATİL İÇİN UZAKDOĞU'YA GİTTİ. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay...
  3. Tarkan'ın yeni imajı

Tarkan'ın yeni imajı

tarkan yeni imaj 2009 tarkanın yeni imajı 2009 kendisine idol olarak gördüğü popun kralı Michael Jackson gibi giyinen Tarkan idolünü anımsamış ve anımsatmış oldu...... MİCHAEL BÜYÜK BİR İSİMDİ İZMİR ÇEŞME'DE DÜZENLENEN ULUSLARASI 20'İNCİ ÇEŞME DENİZ ŞENLİKLERİ VE ULUSLARARASI ÇEŞME ŞARKI YARIŞMASI FİNALİNDE SAHNEYE ÇIKAN TARKAN, MİCHAEL JACKSON'I ANIMSATAN KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ....
  4. TARKAN'IN yeni sarkıları

TARKAN'IN yeni sarkıları

tarkan melek normalde tarkan ı dinlemezdim ama bir sarkısı beni cok etkiledi SEVDANIN SON VURUŞU Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu? Nefes nefes bu gece sevdanın son vurusu Sen hiç böyle sevdin mi,sen hiç böyle oldun mu? Bas eğdim yine aşka ama bu son saygı durusu Seni karanlıklara bırakmak istemezdim Anılarımı solmus cicekle süslemezdim Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim Ben hiç...
  5. Işte polat alemdar'ın yeni rolü!

Işte polat alemdar'ın yeni rolü!

Kurtlar Vadisi Pusu'daki rolünden başka hiçbir rolde izlemediğimiz Necati Şaşmaz ilk kez farklı bir karakteri oynadı... “Kurtlar Vadisi”nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Kemal Tahir’in ölümsüz eserinden uyarlanan TRT 1’deki “Kurt Kanunu” dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Şaşmaz’ın Enver Paşa’yı oynadığı bölüm, yarın akşam ekrana gelecek

Sayfayı Paylaş