gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

işte türkiye'nin ilk mankenleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bahar verel
    ŞİMDİLERDE ETRAFIMIZ MANKEN KAYNIYOR GÜZELLİK YARIŞMALARI MODELLEİK YARIŞMALARI DERKEN FİZİGİNE GÜVENEN ERKES ORTADA:) AMA ESKİDEN ÖYLE MİYDİ??? AZ SAYIDA KİŞİ MODELLİK YAPIYORDU İŞTE CESUR MANKENLER ÇOK ESKİLERDEN:)

LALE BELKIS

BAHAR VEREL

BAŞAK GÜRSOY

FİLİZ ÇAGLAR

DENİZ YAZICI

MERİH AKALIN

ASUMAN YOLAÇ

YELDA SANER

BUNLAR TABİ BAZILARI......

KAYNAK:MİLLİYET

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglık canım

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hiçte feena sayılmazlar döneme göre:D

işte türkiye'nin ilk mankenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin ilk yaratık filmi...

Türkiye'nin ilk yaratık filmi...

Türkiye'nin ilk yaratık filmi... Sinemamızın ilk yaratık filmi 'Semum'un çekimleri başladı. filmde, içine yaratık giren bir kadının hikayesi anlatılıyor. Türk Sineması'nın yaratıkları konu eden ilk filmi 'Semum'un 5 hafta boyunca sürecek olan çekimleri başladı. Daha önce kıyamet temasını işleyen 'Dabbe' adlı bir korku filmi çeken Hasan Karacadağ 'Semum'da hem yapımcı, hem...
  2. İşte Kıllı mankenler

İşte Kıllı mankenler

kıllı mankenler kıllı manken mankenlerimiz mankenler erkek manken olmak için aranan özellikler NİLAY BAKIM KRİZİNE GİRDİ! PODYUMLARIN SIK GÖRÜLEN MANKENLERİNDEN NİLAY DORSA 'BAKIM KRİZİNE' GİRDİ! Krizin şu günlerde kendisini vurmadığını söyleyen Dorsa 'Bana gelse gelse bakım krizi gelir!' dedi. Güzel manken cilt bakımı, lazer epilasyon ve zayıflama seanslarına girerek yeni sezonda bomba gibi...
  3. Türkiye'nin İlk Demiryolu..

Türkiye'nin İlk Demiryolu..

Türkiye'nin ilk demiryolu, ne zaman yapıldı, nerede yapıldı, tarihi, ayrıntılar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekonomik oluşuyla ülkemiz insanının tercih ettiği demiryolları, bir çok ilde istasyonların varlığı sebebiyle sık kullanılan bir ulaşım aracıdır. Trenin ülkemize girmesi aslında şu olayların arka arkaya gelişmesi ile olmuştur. Sultan...
  4. Türkiye'nin İlk Heykeli

Türkiye'nin İlk Heykeli

türkiyenin ilk heykeli, nedir, nereye dikildi, kim yaptı, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türkiye'nin dikilen ilk heykelini biliyor muydunuz?Ben bilmiyordum yeni öğrendim ve paylaşmak istedim. Türkiye’nin ilk heykeli 10 metre uzunluğundaki Osman Gazi büstüdür. Bu büst 1914-1918 arasında Sivas Valisi Muammer Bey’in girişimiyle Hafik-Zara yolu...
  5. Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi

Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi

Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi hangisidir bilen var mı varsa cevabı yazsın:)

Sayfayı Paylaş